Schapen scheren
Op zondag 18 juni worden de schapen bij de kinderboerderij van het Duurzaamheidcentrum geschoren.
Schapen scheren
De schapen van de Stadboerderij krijgen het warm. Nu de zomer voor de deur staat mogen ze hun warme, wollen jas uit doen. De scheerders komen de schapen scheren en jij bent van harte welkom om te komen kijken!
Op zondag 18 juni worden tussen 13.00 en 16.00 uur de schapen bij de kinderboerderij van het Duurzaamheidscentrum Assen geschoren. Er zijn verschillende gratis activiteiten waarbij wol centraal staat. Je kunt bijvoorbeeld creatief aan de slag met het maken van je eigen schaapje. Ook is er een kleine speurtocht. Daarnaast kan je zien hoe er bollen wol worden gespind met de wol van de schapen.
Je hoeft je niet van tevoren op te geven voor deze activiteit, toegang is gratis.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Lijstjes voor Drenthe
Meer inspiratie
Paastip! Lammetjesdag Holtinger Schaapskudde
Op 2e Paasdag is het 'kroamschudden' bij de Holtinger Schaapskudde in Havelte.
12x GRATIS inspiratie en uittips voor Pasen
Een vrolijk mini-magazine vol ideeën voor een fijn paasweekend samen, met inspiratie van LIDL
Lammetjesdag Ruinen
Een gezellige lammetjesdag bij de schaapskudde in Ruinen! Komen jullie ook de lammetjes zien dartelen?Blogs & inspiratie
Alle blogs
7x DIY tips voor Pasen
Met deze 7 DIY tips voor paasknutsels en paasrecepten gaan wij er een extra feestje van maken! We hebben ze hieronder voor je op een rijtje gezet!
4x orginele paasrecepten
Binnenkort is het weer Pasen en dat betekent natuurlijk genieten van een heerlijk zelf gemaakt paasontbijt of een gezellige Paasbrunch. Samen aan tafel met je vrienden of de héle familie en de tijd nemen voor al dat lekkers. Zoek je nog een leuk receptje dat je kan maken voor het het Paasontbijt of kan je nog wel wat inspiratie gebruiken voor de Paasbrunch?
Eropuit met Pasen! Een paar hele fijne Kidsproof tips!
Vier de Lente! Genieten van de frisse lucht, van lekker eten, vrolijke kleuren en van elkaar! Dat is voor ons Pasen. En natuurlijk gaan we er lekker op uit! We hebben weer een paar leuke tips van onze site geplukt om je te inspireren. Check ook nog even de Uitagenda want er is nog meer leuks te beleven!