Vaderdag tip!
Maak kennis met de archeologie van Drenthe bij het Hunebedcentrum in Borger.
Maak kennis met de archeologie van Drenthe!
Op zondag 16 juni staan archeologen en studenten tijdens de Nationale Archeologiedagen klaar om jou van alles te leren over archeologie.
Het is een wondere wereld die nooit stilstaat. Nieuwe technieken en onderzoeken zorgen steeds weer voor nieuwe inzichten over de menselijke prehistorie. Hoe zag Drenthe eruit in de prehistorie? Hoe leefden de mensen hier toen, hoe zagen hun huizen eruit, en wat aten ze? Kom langs om het zelf te ontdekken! Bij het Hunebedcentrum is op 16 juni extra veel te doen zodat je kunt ervaren hoe de prehistorie was.
Toegangsprijzen
€14,50 voor volwassenen, €7,50 voor jeugd van 4 t/m 11 jaar, gratis voor kinderen t/m 3 jaar. Toegang op vertoon van de Museumkaart is gratis.
Hele programma bekijken? Klik op de roze website button
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x Gemakkelijke kersthapjes
Onze collega Annemarie deelt in haar blog haar Top 10 favoriete 'Hoe-overleef-ik-het-kerstdiner-op-school?'-recepten!
13x warme chocolademelk
Bij herfstweer denken we aan regen, gure wind én daarna warme choco! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.
5x Kidsproof musea in Drenthe
Drenthe is rijk aan geschiedenis en hebben dan ook een aantal toffe musea voor kinderen. Daarom hebben wij onze 5 favorieten op een rijtje gezet voor je. Genoeg inspiratie voor de regenachtige dagen of een gezellig uitje met het hele gezin tijdens de vakantie!
10x Kerst knutsels
Je hoeft niet handig of creatief te zijn om leuke kerstversieringen te maken. En het leukste blijft toch om dit samen met je kind(eren) te doen. Gezellig aan de keukentafel met verf, lijn, glitters en knutselmaterialen. Wij hopen je met onderstaande voorbeelden te inspireren.