Winterroute
Een theatrale winterroute op het Hunebedcentrum. Voor jong en oud!
Het Hunebedcentrum en Openluchttheater Borger hebben de handen ineengeslagen om u dit jaar een verrassende theatrale winterroute te laten beleven.
Trek een warme jas aan, zoek een paar lekkere schoenen en sla een sjaal om en ga met ons op pad. Op verrassende locaties rond het Hunebedcentrum ziet u figuren uit mythes en legendes die lang, lang geleden in Borger hebben rondgelopen. Laat u verbazen en verwonderen door de verhalen in een gezellige winterse sfeer. En natuurlijk is er na afloop een lekker kopje warme chocolademelk.
Geschikt voor jong en oud.
De route start om 16:30 op het plein tussen het museum en het kenniscentrum. Er wordt gespeeld op vrijdag 20 december, zaterdag 21 december en zondag 22 december.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Hunebed centrum
Hunebedstraat 27
9531 JT Borger
Openingstijden
vrijdag 20 december, zaterdag 21 december en zondag 22 december.Prijs
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Drenthe
Meer inspiratie
Dierenparade Noordshow
De grootste overdekte kinderboerderij met kidsplein is er weer! Spring, knutsel en knuffel!
Innofuture Emmen
Innofuture maakt techniek toegankelijk. Kom jij ook samen met je kids ontdekken?
Show: Bumbina komt spelen
Kom met Bumba en z'n vrienden mee naar de circustent in deze show van Studio 100!Blogs & inspiratie
Alle blogs
5x Kidsproof musea in Drenthe
Drenthe is rijk aan geschiedenis en hebben dan ook een aantal toffe musea voor kinderen. Daarom hebben wij onze 5 favorieten op een rijtje gezet voor je. Genoeg inspiratie voor de regenachtige dagen of een gezellig uitje met het hele gezin tijdens de vakantie!
13x warme chocolademelk
Bij herfstweer denken we aan regen, gure wind én daarna warme choco! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.
Zo maak je zelf sneeuw!
Zin in Sneeuw? Dan maak je het toch gewoon zelf! Je kunt het heel eenvoudig zelf maken met een paar huis-, tuin- en keukenspullen. Leuk voor de kinderen om lekker mee te spelen en bijvoorbeeld een mini-Olaf te maken!