Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Oergezellig winkeldorp

Kom spelen, doen, beleven, genieten, shoppen, eten en drinken in dit overdekte oerdorpje, HunebedCity.

Hunebedcity, een bezoekje waard deze zomervakantie!

Het voormalige gemeentehuis van Borger  is een echt seventies pand, met splitlevelniveaus en een doolhof aan gangen met allerlei verborgen hoekjes. Door een paar openingen in muren te maken, kon er een heus winkeldorp van worden gemaakt.

Wandel op je gemak van winkel naar winkel en verbaas je over de vele creatieve uitspattingen die u onderweg tegenkomt. En geniet zeker ook van de huisgemaakte lekkernijen in het lunchcafé. Speciale aandacht is er voor kinderen. Die kunnen heerlijk spelen in de speelgrot of in het Tiny House.

Kom langs en geniet van de gezellige sfeer die er dankzij het bijzondere personeel is. Hunebedcity is namelijk een werkplek voor mensen met een arbeidsbeperking.

Tip: Met mooi weer kan je lekker genieten op het terras in hartje Borger en hebben deze zomer veel braderien. 

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

HunedbedCity

Hoofdstraat 32

9531 AG Borger

Openingstijden zie website
Mail direct

Mail direct naar HunedbedCity

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

FestiValderAa

Theater en muziek op FestiValderAa! Met super tof kinderprogramma in het Bokkenbos.

Zomervakantie vol avontuur in het Gevangenismuseum

Het Gevangenismuseum laat je vrij! Voor het hele gezin is er van alles te doen en te beleven in de zomer!

De Valkenhof bij Smalspoor museum | Roofvogelshow

Demonstratie met roofvogels zoals valken, uilen, buizerds, arenden en gieren bij Smalspoor museum.

Festival Nieuwe Gilde

Het festival waar werelderfgoed groeit. Twee dagen muziek, voedsel, ambacht en verhalen.

Uitgelicht

Zomers genieten bij Kasteel de Haar

Stap in de wereld van het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

13X Spetterende openluchtbaden op een rij in Drenthe!

Met een heerlijke lange zomer voor deur, hebben wij de openluchtbaden in onze provonicie Drenthe voor je op een rijtje gezet! Check ze snel hieronder. Ken jij ze al? Allemaal? Veel spetter plezier!

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

De leukste strandjes, plassen en waterspeeltuinen in Drenthe

Zand tussen je tenen in Drenthe! De leukste strandjes en recreatieplassen. Zodra de zon zich laat zien, krijgen we spontaan zin in een dagje waterpret! Gelukkig hoef je voor een heerlijk strandgevoel niet naar de kust. Drenthe barst van de mooie recreatieplassen, zwemmeren en strandjes waar kinderen kunnen spelen, zwemmen en zandkastelen bouwen

10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland

WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief