
Sint Intocht Hoogeveen 2024
Dé Sinterklaas intocht van Hoogeveen. Ontdek hier de route en alle info!
Zaterdag 16 november arriveert Sinterklaas in Hoogeveen. Als eerste gaan de Sint en de Pieten naar het Gemeentehuis. Nadat de burgemeester Sint en zijn gevolg welkom heeft geheten, vertrekt de stoet om een route door de binnenstad van Hoogeveen te lopen.
De route loopt via de Hoofdstraat door de Schutstraat en dan via de Hoofdstraat weer terug. Onderweg is er van alles te beleven, zoals pietenbands, entertainment en acrobatiek. We maken er één groot kinderfeest van. Het programma begint om 13:30 uur en eindigt om 16:30 uur.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Intocht Sinterklaas
Hoofdstraat
Hoogeveen
Openingstijden
16 nov 13.30 uurPrijs
GratisBlogs & inspiratie
Alle blogs
De 10x leukste speelbossen
Wij en de kids worden altijd blij van buiten! Ontdek de 10x leukste (bos)speeltuinen en belevingspaden in Drenthe!
De 12x leukste pannenkoekenrestaurants
Pannenkoeken eten: één groot feest! In Drenthe zijn heel veel leuke pannenkoekenrestaurantjes te vinden, zowel in een stad als in de natuur. Voor als je geen zin hebt om te bakken, wij hebben een aantal gezellige adresjes in Drenthe en omgeving voor je gevonden! Onze 12 favoriete adresjes vind je hieronder!
50 tips: Kidsproof zomerbucketlist Drenthe
Uren met je neus in de computer googlen naar de leukste gezinsuitjes voor de zomer... Dat hoeft niet meer! Deze zomerbucketlist staat vol met leuke dingen in Drenthe die je gedaan moet hebben met kinderen. Zo vul je makkelijk de hele zomervakantie.