
Sint Intocht Hoogeveen 2024
Dé Sinterklaas intocht van Hoogeveen. Ontdek hier de route en alle info!
Zaterdag 16 november arriveert Sinterklaas in Hoogeveen. Als eerste gaan de Sint en de Pieten naar het Gemeentehuis. Nadat de burgemeester Sint en zijn gevolg welkom heeft geheten, vertrekt de stoet om een route door de binnenstad van Hoogeveen te lopen.
De route loopt via de Hoofdstraat door de Schutstraat en dan via de Hoofdstraat weer terug. Onderweg is er van alles te beleven, zoals pietenbands, entertainment en acrobatiek. We maken er één groot kinderfeest van. Het programma begint om 13:30 uur en eindigt om 16:30 uur.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Intocht Sinterklaas
Hoofdstraat
Hoogeveen
Openingstijden
16 nov 13.30 uurPrijs
GratisBlogs & inspiratie
Alle blogs
De 11x leukste pannenkoekenrestaurants
Pannenkoeken eten: één groot feest! In Drenthe zijn heel veel leuke pannenkoekenrestaurantjes te vinden, zowel in een stad als in de natuur. Voor als je geen zin hebt om te bakken, wij hebben een aantal gezellige adresjes in Drenthe en omgeving voor je gevonden! Onze 12 favoriete adresjes vind je hieronder!
Kabouters uitjes & paden Drenthe
Lekker een dagje op pad met jouw kabouter? Kabouterpaden en uitjes zijn een echte hit! Spot samen alle rode puntmutsen tijdens deze vrolijke natuurwandelingen en uitjes. De kabouters zitten goed verstopt, maar met een goede speurneus en knapzak kunnen jullie ze vast vinden!
Eropuit met je peuter & kleuter
Met je kleintje eropuit? Een 2-, 3-, 4 of 5-jarige de grote wereld laten ontdekken levert mooie momenten én herinneringen voor later op! We hebben een aantal héle leuke peuter-, kleuter- en dreumes uitjes verzameld, speciaal voor jonge kinderen in de leeftijd 2 tot 5 jaar. Zodat jij en je kleine mannetje of vrouwtje mooie herinneringen kunnen gaan maken!