Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kraomschudden Schaapskudde

Kom 2e paasdag Kraomschudden bij de Holtinger Schaapskudde

Het Kraomschudden staat steeds weer garant voor veel kinderplezier. Deze keer worden er paaseieren verstopt bij Brasserie OER. Daartussen zitten drie gouden paaseieren. Wie die vindt krijgt een leuke attentie. Kinderen kunnen vanaf half drie gaan zoeken naar de eieren. Brasserie OER heeft ook een leuke speurtocht uitgezet voor de kinderen.

Als dat nog niet genoeg is kunnen ze zich bij de schaapskooi laten schminken en glittertatoo’s laten zetten. Net als alle jaren kunnen ze zich ook vermaken met het voeren van de schapen. Kleine zakjes bixs zijn bij de kooi te krijgen.

Wie dat niet leuk vindt kan gaan kijken bij de Vogelwacht, OERmuseum en het IVN met leuke doedingen op de kraam. En je kunt lekker springen op het luchtkussen. In de Ondernemerskooi is er een demonstratie spinnen door Anna en vachtvilten door Cindy.

De schaapherders zijn aanwezig om vragen over het Drents Heideschaap en het scheperen van de kudde te beantwoorden. En om het allemaal gezellig te maken is er muziek van Duo Please. Voor de lekkere trek is Total More er met koffie, thee, patat, poffertjes en popcorn

Steun voor de kudde
De gelegenheid van het Kraomschudden wordt door de stichting aangegrepen om aandacht te vragen voor het behoud van de kudde. De Holtinger schaapskudde ontvangt vergoedingen en subsidies o.a. van de provincie Drenthe en de Gemeente Westerveld, maar de omvang is niet voldoende voor alle kosten.

Meer informatie over de dag en over de Holtinger Schaapskudde via roze website button

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Holtinger Schaapskudde

Van Helomaweg 16

7971 PX Havelte

Openingstijden Maandag 10 april 2023
12.00 - 16.00 uur
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Zomer tip! Spelen bij de Drentse koe

Kom deze zomervakantie uren lang spelen bij de Drentse Koe in Ruinerwold.

Zomervakantie vol avontuur in het Gevangenismuseum

Het Gevangenismuseum laat je vrij! Voor het hele gezin is er van alles te doen en te beleven in de zomer!

Bajescamping

Een nachtje slapen op de binnenplaats van het Gevangenismuseum. Komen jullie ook? 8+

Zomervakantie activiteiten bij Miramar Zeemuseum

Een parel van een zomervakantie tip! Ontdek het Miramar Zeemuseum en hun nieuwe tentoonstelling.

Uitgelicht

Zomertip: Prinsen- en prinsessendagen bij Paleis Het Loo

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste strandjes, plassen en waterspeeltuinen in Drenthe

Zand tussen je tenen in Drenthe! De leukste strandjes en recreatieplassen. Zodra de zon zich laat zien, krijgen we spontaan zin in een dagje waterpret! Gelukkig hoef je voor een heerlijk strandgevoel niet naar de kust. Drenthe barst van de mooie recreatieplassen, zwemmeren en strandjes waar kinderen kunnen spelen, zwemmen en zandkastelen bouwen

18x Zomervakantie tips in Drenthe, wat gaan jullie doen?

Alsjeblieft zonnige zomertips! Het is zover...de schoolbel gaat, de deuren zwaaien open en de kinderen komen huppelend naar buiten. Zes weken vakantie, heerlijk! Maar er zullen ook momenten zijn waarop ze zich vervelen. Denk dan nog even terug aan deze nieuwsbrief met tips.

50 tips: Kidsproof zomerbucketlist Drenthe

Uren met je neus in de computer googlen naar de leukste gezinsuitjes voor de zomer... Dat hoeft niet meer! Deze zomerbucketlist staat vol met leuke dingen in Drenthe die je gedaan moet hebben met kinderen. Zo vul je makkelijk de hele zomervakantie.

10x Leuke spelletjes voor onderweg!

ZOMERVAKANTIE! Met het gezin op vakantie! Dit jaar in eigen land of toch naar de buren? Maar voordat we de bestemming hebben bereikt, moeten er wel wat kilometers gereisd worden. Hoe houd je het gezellig in de auto of op de boot? Wij hebben 10x leuke spelletjes voor onderweg op een rijtje gezet! Check ze hieronder!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief