Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Lichtjeswandeling

Eerste editie lichtjeswandeling op de Toegansgpoort Holtingerveld in het teken van de kerst!

Ken jij het oeroude kerstverhaal van het Holtingerveld al?
Op 22 december staat de Toegangspoort Holtingerveld in het teken van een sfeervolle lichtjeswandeling waarin bezoekers een bijzondere tocht kunnen beleven en onderweg de stadsomroeper, herders, de Driewijzen én natuurlijk Jozef en Maria zullen ontmoeten in een levende kerststal.

Op de Toegansgpoort Holtingerveld wordt de kerstvakantie dit jaar op een bijzondere sfeervolle manier ingeluid, namelijk met een lichtjeswandeling in het teken van de kerst. Op zondag 22 december vanaf 16.30 uur staat de poort in het teken van het aloude kerstverhaal. 

De wandeling van circa 3 kilometer en ongeveer 1,5 uur is voor iedereen die het kerstverhaal wel eens op een andere, eigentijdse manier wil beleven. Een prachtige wandeling langs de lammerenkooi, hunebedden en andere speciale vergezichten op het Holtingerveld vertelt het kerstverhaal middels theatrale belevingen, verhalen, muziek o.a. En natuurlijk ontmoeten wandelaars Jozef en Maria in de levende kerststal. Ter afsluiting is er een speciaal kerstoptreden van Voices4You.

Kosten:
Kinderen tot en met 3 jaar gratis.
Kinderen vanaf 4 tot en met 14 jaar € 5,- p.k.
Vanaf 15 jaar € 10,00 p.p.

U kunt uw kaarten online kopen via shop.ikbenaanwezig.nl/tickets/event/lichtjeswandeling-holtingerveld.
*Servicekosten max. €0,79 per ticket.
 Transactiekosten per bestelling (meest gekozen: iDeal á €0,45).

Elke 15 minuten start er een groep met maximaal 30 deelnemers. U koopt een kaartje voor een bepaalde tijd. Het advies is om online kaarten te kopen zodat u verzekerd bent van een plek op het tijdstip van uw voorkeur. Indien er nog kaarten verkrijgbaar zijn dan is op de avond zelf kopen ook mogelijk, maar dan kan het zijn dat u even moet wachten voordat u kunt starten met de wandeling.

Deelnemers aan de wandeling kunnen zich melden via de stadsomroeper bij het aanmeldpunt (locatie Tourist Info / Brasserie OER), waarna de wandeling onder leiding van een herder (gids) start. Onderweg kunnen deelnemers genieten van een heerlijke traktatie en natuurlijk is er warme chocolademelk en gluhwein.

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Lichtjeswandeling

Van Helomaweg 18

7971 PX Havelte

Openingstijden zondag 22 december vanaf 16.30 uur
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Winterwandeling boswachter

Winterwandeling met de boswachter

De brief voor de koning (8+)

Naar het wereldberoemde boek van Tonke Dragt | Een jonge held, een geheime opdracht, een ongelooflijk avo

Voorjaarsvakantie: boeiende gezinsactiviteiten

Wil je iemand in de boeien slaan, je verstoppen in een oude cel, of met een oude Boevenbus mee?

Voorjaar bij de Drentse Koe

Weer of geen weer! Voorjaars activiteiten bij de Drentse Koe deze krokusvakantie! Ontdek ze hier!

Uitgelicht

Tip: Captain Fantastic is buitengewoon fantastisch!

Leuke activiteiten in het Mediamuseum in Hilversum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Voorjaarsvakantie tips en uitjes in Drenthe!

De voorjaarsvakantie staat voor de deur, we mogen er gelukkig weer lekker op uit én er is weer allerlei leuks te doen! Hieronder hebben wij onze favoriete uitjes in de voorjaarsvakantie voor je op een rijtje gezet.

TIP! Een regenachtige dag redden in de vakantie!

Daar is het weer, het typisch Nederlandse regenachtige weer waar we allemaal bekend mee zijn. Maar laat de regen je humeur niet verpesten! Het is tijd om de kids op te vrolijken met een geweldig dagje uit waar ze dol op zullen zijn. Ontdek hier de leukste eropuit binnen tips samen met de kids!

Het regent? 40 leuke dingen om thuis te doen met kinderen

Wat te doen met de kinderen als het regent? Vervelen hoeft niet meer met deze 40 dingen om thuis te doen met kinderen als het regent. Deze leuke kinderactiviteiten voor binnen zijn ideaal voor alle regenachtige dagen! Wat gaan jullie thuis doen met de kinderen?

De 8x binnenspeeltuinen in Drenthe!

Dit zijn de 8x leukste binnenspeeltuinen en trampolineparken om te bezoeken, in Drenthe! Weer of geen weer!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief