Open dag Brandweer
Kom je ook naar open dag van Brandweer Coevorden.
Zaterdag 7 september organiseren zij hun Open dag. Tussen 10.00 en 16.00 uur is iedereen welkom om een kijkje te nemen.
Tijdens deze dag zijn er diverse hulpverleningsorganisaties aanwezig, zoals:
- NIEUWE Tankautospuit Brandweer Coevorden,
- NIEUWE Autoladder Brandweer Coevorden,
- Reddingsbrigade,
- Feuerwehr Emlichheim – Laar,
- En nog veel meer…
Verder is er voorlichting hoe je kleine brandjes kunt voorkomen en blussen.
Maar ook is er voldoende tijd voor vermaak met onder andere waterspelletjes.
Daarnaast kunnen we je bij interesse informatie verstrekken wat de taak als brandweervrijwilliger inhoudt, zodat jij wellicht binnenkort ook deel uitmaakt van dit mooie korps.
Meer info via de roze website button
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Lijstjes voor Drenthe
Meer inspiratie
De Zoete Zusjes theatershow 3+
De zoete zusjes lossen het op | Een vrolijk avontuur vol muziek en humor bij theater de Tamboer.
Stadlichtfestival Hoogeveen
Stadlichtfestival Hoogeveen met kerstmarkt, lichtshows een toffe afsluiting!
Winterfestival Drentse Koe
De Drentse Koe bestaat 20 jaar en dat vieren ze met een knalfeest en een nieuwe speelschuur!Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x Kerst knutsels
Je hoeft niet handig of creatief te zijn om leuke kerstversieringen te maken. En het leukste blijft toch om dit samen met je kind(eren) te doen. Gezellig aan de keukentafel met verf, lijn, glitters en knutselmaterialen. Wij hopen je met onderstaande voorbeelden te inspireren.
10x Gemakkelijke kersthapjes
Onze collega Annemarie deelt in haar blog haar Top 10 favoriete 'Hoe-overleef-ik-het-kerstdiner-op-school?'-recepten!
5x Kidsproof musea in Drenthe
Drenthe is rijk aan geschiedenis en hebben dan ook een aantal toffe musea voor kinderen. Daarom hebben wij onze 5 favorieten op een rijtje gezet voor je. Genoeg inspiratie voor de regenachtige dagen of een gezellig uitje met het hele gezin tijdens de vakantie!