Puppet International
Wees welkom in de wereld van de verbeelding en de magie. Van verrassing, vermaak én verdieping.
Herfstvakantietip! Van 30 oktober t/m 3 november heeft Meppel het bijzondere genoegen om het epicentrum te zijn van hét belangrijkste en meest prestigieuze festival voor poppen- en objecttheater van Nederland en Vlaanderen: Puppet International.
Wees welkom in de wereld van de verbeelding en de magie. Van verrassing, vermaak én verdieping. Meer dan 250 voorstellingen voor jong en oud, van ruim 45 (inter)nationale makers en gezelschappen op ruim 25 locaties door heel Meppel. Puppet International viert dit jaar haar 16e editie.
Meer info? Klik op de roze website button
Fijn om te weten:
Ook met een visuele beperking is theater een prachtige belevenis! Als er een blindentolk van Komt het Zien! Aanwezig is kun je echt alles meebeleven. Ook als je weinig of niets ziet. Een blindentolk beschrijft tijdens de voorstelling wat er te zien is. Door een koptelefoon hoort de blinde of slechtziende bezoeker de tolk en weet zo precies wat er gebeurt.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Lijstjes voor Drenthe
Meer inspiratie
The WIZ Emmen
De jonge Dorothy wordt door een tornado naar Oz wordt meegevoerd. Reis je mee?
Ontdek Luchtwachttoren Hees in Ruinen
Beklim de luchtwachttoren en geniet van het uitzicht over het natuurgebied
Show: Bumbina komt spelen
Kom met Bumba en z'n vrienden mee naar de circustent in deze show van Studio 100!Blogs & inspiratie
Alle blogs
IJsbellen maken | Een winters kunstwerk van bellen
Een winters kunstwerk van bellen. Met dit stappenplan maak je ze zelf.
De 11x leukste pannenkoekenrestaurants
Pannenkoeken eten: één groot feest! In Drenthe zijn heel veel leuke pannenkoekenrestaurantjes te vinden, zowel in een stad als in de natuur. Voor als je geen zin hebt om te bakken, wij hebben een aantal gezellige adresjes in Drenthe en omgeving voor je gevonden! Onze 12 favoriete adresjes vind je hieronder!
Koning winter! Met natuurlijke ijsbanen in Drenthe.
Wij zijn er klaar voor! Nu moet koning winter doorzetten. Misschien wel schaatsen in dit nieuwe jaar, hoe mooi kan het zijn! Check hier onze 5 natuurlijke ijsbanen in Drenthe