Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Bajescamping

Een nachtje slapen op de binnenplaats van het Gevangenismuseum. Komen jullie ook? 8+

Een nachtje slapen op de binnenplaats van het Gevangenismuseum

Een nachtje slapen op de binnenplaats van het Gevangenismuseum
Wie durft een nachtje te kamperen in bajesdorp Veenhuizen? Vrijdag 7 augustus augustus organiseert het Nationaal Gevangenismuseum de Bajescamping voor gezinnen met kinderen vanaf 8 jaar. Het binnenterrein van het Gevangenismuseum wordt dan omgetoverd tot kampeerterrein.

‘S middags kan je je tentje komen opzetten en het museum bekijken. Daarna staat er een heerlijke bajeshap op het menu en maken we ons klaar voor een spannend avontuur! Durf jij het aan?

In de avond is het tijd voor het kampvuur. Misschien wel met marshmallows! Maar wees gewaarschuwd, de hele nacht loopt er een strenge bewaker rond om te zorgen dat niemand ontsnapt! De volgende ochtend staat er voor iedereen een lekker ontbijt klaar.

Je hoeft niet veel mee te nemen, alleen een tentje en slaapspullen. De Bajescamping is geschikt voor stoere kinderen vanaf 8 jaar. Een avontuur om nooit te vergeten!

Praktische informatie
Datum: Vrijdag 7 augustus – zaterdag 8 augustus
Tijd: 14.30 uur (vrijdag) – 11.00 uur (zaterdag)
Voor wie: kinderen van 8 t/m 14 jaar en hun ouder(s)/verzorger(s) die van avontuur houden. Volwassen begeleiding is verplicht.

Prijzen
Volwassenticket: €40,00 (alleen te boeken in combinatie met een kinderticket)
Kinderticket: €40,00 (tweede kind GRATIS!)

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Lees ook onze blog: 18x Zomervakantie tips in Drenthe, wat gaan jullie doen?

Alsjeblieft zonnige zomertips! Het is zover...de schoolbel gaat, de deuren zwaaien open en de kinderen komen huppelend naar buiten. Zes weken vakantie, heerlijk! Maar er zullen ook momenten zijn waarop ze zich vervelen. Denk dan nog even terug aan deze nieuwsbrief met tips.

Lees verder Lees verder

Nationaal Gevangenismuseum

Openingstijden 7 aug
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Nationaal Gevangenismuseum

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Zomervakantie vol avontuur in het Gevangenismuseum

Het Gevangenismuseum laat je vrij! Voor het hele gezin is er van alles te doen en te beleven in de zomer!

Zomer tip! Spelen bij de Drentse koe

Kom deze zomervakantie uren lang spelen bij de Drentse Koe in Ruinerwold.

Vliegerfestival Emmen

Vier het 38e vliegerfestival in Emmen mee! Kleurrijk en mooi schouwspel.

Zomervakantie activiteiten bij Miramar Zeemuseum

Een parel van een zomervakantie tip! Ontdek het Miramar Zeemuseum en hun nieuwe tentoonstelling.

Uitgelicht

Leuke zomertip: Kroon op de taart bij CODA

Onze favoriete zomerboeken voor kinderen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

18x Zomervakantie tips in Drenthe, wat gaan jullie doen?

Alsjeblieft zonnige zomertips! Het is zover...de schoolbel gaat, de deuren zwaaien open en de kinderen komen huppelend naar buiten. Zes weken vakantie, heerlijk! Maar er zullen ook momenten zijn waarop ze zich vervelen. Denk dan nog even terug aan deze nieuwsbrief met tips.

Eropuit, doen en beleven met kids in Drenthe!

Wist je dat Drenthe één van de puurste vakantiebestemmingen is in Nederland? Of je nu actief wilt genieten van de prachtige natuur of er een gezellig dagje op uit wilt, met je kinderen in Drenthe is van alles te beleven. Binnen en buiten en voor jong en oud. Wij verzamelden toffe tips om tijdens je vakantie in Drenthe te doen met de kids!

50 tips: Kidsproof zomerbucketlist Drenthe

Uren met je neus in de computer googlen naar de leukste gezinsuitjes voor de zomer... Dat hoeft niet meer! Deze zomerbucketlist staat vol met leuke dingen in Drenthe die je gedaan moet hebben met kinderen. Zo vul je makkelijk de hele zomervakantie.

De leukste strandjes, plassen en waterspeeltuinen in Drenthe

Zand tussen je tenen in Drenthe! De leukste strandjes en recreatieplassen. Zodra de zon zich laat zien, krijgen we spontaan zin in een dagje waterpret! Gelukkig hoef je voor een heerlijk strandgevoel niet naar de kust. Drenthe barst van de mooie recreatieplassen, zwemmeren en strandjes waar kinderen kunnen spelen, zwemmen en zandkastelen bouwen