Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Oeractiviteiten

Oeractiviteiten | Ontdek alles over de oertijd

Oeractiviteiten | Ontdek alles over de oertijd

In het OERmuseum maak je een reis door de tijd.
Je begint bij de ijstijden. Daarna reis je naar de mammoeten, neanderthalers en rendierjagers.
Stop je even om je te verkleden als een rendierjager? 

Via de jagers/verzamelaars kom je in de hunebeddentijd. Bouw zelf een hunebed en ontdek hoe die zware stenen werden verplaatst.
Doe een opgraving of probeer een vuistbijl scherp te maken.

Ontdek waar de hunebedstenen vandaan komen.
In de expo “OERfashion” kun je een amulet maken. 

Meer info via de roze website button

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

OERMuseum

Brink 7

7981 BZ Diever

Openingstijden 5, 6, 12, 13, 19, 20, 26 en 27 oktober 2024
13.30 – 17.00 uur
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Ontdek het Makersfestival

Creëer, experimenteer en ontdek op het Makersfestival in Zwolle. Komen jullie ook?

Lammetjesdag Ruinen

Een gezellige lammetjesdag bij de schaapskudde in Ruinen! Komen jullie ook de lammetjes zien dartelen?

De brief voor de koning (8+)

Naar het wereldberoemde boek van Tonke Dragt | Een jonge held, een geheime opdracht, een ongelooflijk avo

Paastip! Lammetjesdag Holtinger Schaapskudde

Op 2e Paasdag is het 'kroamschudden' bij de Holtinger Schaapskudde in Havelte.

Uitgelicht

GRATIS mini-zine vol inspiratie voor Pasen

KreaDoe Lentefestival met je kids, superleuk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

3x DIY Paastakken, maar net even anders

Wat vliegt de tijd! Je zou het bijna vergeten, maar binnenkort is het Pasen. Om een beetje het Paasgevoel te krijgen hebben we 3 vrolijke paastak varianten bedacht. Net even anders en leuk om samen met de kinderen te maken.

24 makkelijke paasei decoraties zonder verf!

Is de verf op? Geen probleem! Met deze 24 decoratie tips tover je gewone eieren om tot kleine kunstwerkjes. Gewoon lekker makkelijk met huis, tuin en keuken (knutsel)spullen. Veel plezier met maken! :)

Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen

Na de lange wintermaanden hebben we de binnenmuren van ons huis wel genoeg gezien. In de lente willen we graag naar buiten. De eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van bloesem en lammetjes. Hieronder lees je 11 lente-uitjes om buiten te doen met je kinderen.

Lammetjesdagen in Drenthe! Laat de lente beginnen!

Het zonnetje komt steeds vaker te voorschijn. Goed nieuws want in het voorjaar worden de lammetjes geboren. Om dat te vieren zijn er overal in Drenthe Lammetjesdagen! Bewonder de super schattige lammetjes met het hele gezin. Een tof uitje in de lente.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief