
Kinderkasteelrondleiding
Ga met Pinksteren mee op een spannende ontdekkingstocht door het enige kasteel van Drenthe.
Stel je voor… het is 1000 jaar geleden en je woont in het kasteel van Coevorden. Waar slaap je? En wat voor speelgoed heb je? Ga mee op deze interactieve rondleiding door het indrukwekkende gebouw. Ontdek alles over het leven in de middeleeuwen!
Praktische info
Datum: maandag 29 mei
Tijdstip: om 13.00 uur
Voor wie?: De rondleiding is geschikt voor kinderen van 4 t/m 12 jaar
Locatie: De rondleiding start bij de informatiebalie in het Arsenaal (Haven 4, 7741 JV Coevorden). Vanaf daar gaat de gids met de groep naar het kasteel.
Kosten: 3,00 per persoon (voor kinderen en volwassenen)
Kinderen moeten begeleid worden door een volwassene.
Aanmelden via het volgende telefoonnummer: 0524-525150 of via de roze website button
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Meer inspiratie


Zomer OERweekend bij Hunebedcentrum
Het Hunebedcentrum knalt uit haar voegen door de vele oermensen. De steentijd, ijzertijd en de bronstijd.
Zomer in het Gevangenismuseum
Het Gevangenismuseum laat je vrij! Voor het hele gezin is er van alles te doen en te beleven in de zomer!
Zomer tip! Spelen bij de Drentse koe
Kom deze zomervakantie uren lang spelen bij de Drentse Koe in Ruinerwold.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Eropuit, doen en beleven met kids in Drenthe!
Wist je dat Drenthe één van de puurste vakantiebestemmingen is in Nederland? Of je nu actief wilt genieten van de prachtige natuur of er een gezellig dagje op uit wilt, met je kinderen in Drenthe is van alles te beleven. Binnen en buiten en voor jong en oud. Wij verzamelden toffe tips om tijdens je vakantie in Drenthe te doen met de kids!
13X Spetterende openluchtbaden op een rij in Drenthe!
Met een heerlijke lange zomer voor deur, hebben wij de openluchtbaden in onze provonicie Drenthe voor je op een rijtje gezet! Check ze snel hieronder. Ken jij ze al? Allemaal? Veel spetter plezier!
18x Zomervakantie tips in Drenthe, wat gaan jullie doen?
Alsjeblieft 18x zonnige zomertips! Het is zover...de schoolbel gaat, de deuren zwaaien open en de kinderen komen huppelend naar buiten. Zes weken vakantie, heerlijk! Maar er zullen ook momenten zijn waarop ze zich vervelen. Denk dan nog even terug aan deze nieuwsbrief met tips.