Speelparadijs Ballorig
Kom binnenspelen bij speelparadijs Ballorig in Emmen!
Een kinderparadijs waar kinderen echt kind kunnen zijn. Leef je uit op onze speeltoestellen, vier je verjaardagsfeestje of kom met je hele klas spelen tijdens je schoolreisje.
Ook aan de allerkleinsten is gedacht. In de door hun speciaal ingerichte peutergedeelte kunnen kinderen tot 5 jaar met ouder of leeftijdsgenootjes op ontdekking.
Meer informatie? Klik op de “roze” website button!
Ballorig Emmen
Oosterbracht 11
7821 CC Emmen
Openingstijden
zie websitePrijs
zie website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Drenthe
Meer inspiratie
Avontuurlijk verhaal en pad
Het Houten Pad van Theodoor is niet alleen een verhaal over een avontuurlijk varkentje, maar ook een pad!
Winterfestival Drentse Koe
De Drentse Koe bestaat 20 jaar en dat vieren ze met een knalfeest en een nieuwe speelschuur!
Wandelen op het Plankenpad
Het plankenpad in Nationaal Park Dwingelderveld! Ontdek de familie wandelroute hier!Blogs & inspiratie
Alle blogs
24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
5x Kidsproof musea in Drenthe
Drenthe is rijk aan geschiedenis en hebben dan ook een aantal toffe musea voor kinderen. Daarom hebben wij onze 5 favorieten op een rijtje gezet voor je. Genoeg inspiratie voor de regenachtige dagen of een gezellig uitje met het hele gezin tijdens de vakantie!
10x Gemakkelijke kersthapjes
Onze collega Annemarie deelt in haar blog haar Top 10 favoriete 'Hoe-overleef-ik-het-kerstdiner-op-school?'-recepten!