
Speelbos Lorken
Leuk speelbos naast het boomkroonpad! In bomen klauteren, hutten bouwen, met takken sjouwen.
In bomen klauteren, hutten bouwen, met takken sjouwen. Hier valt genoeg te beleven!
Het kan allemaal in het Lorkenspeelbos in de boswachterij Gieten-Borger.
Leef je uit en ontdek spelenderwijs de geheimen van de natuur.
Meer info? Klik op de “roze website” button!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kabouters uitjes & paden Drenthe
Lekker een dagje op pad met jouw kabouter? Kabouterpaden en uitjes zijn een echte hit! Spot samen alle rode puntmutsen tijdens deze vrolijke natuurwandelingen en uitjes. De kabouters zitten goed verstopt, maar met een goede speurneus en knapzak kunnen jullie ze vast vinden!
Eropuit met je peuter & kleuter
Met je kleintje eropuit? Een 2-, 3-, 4 of 5-jarige de grote wereld laten ontdekken levert mooie momenten én herinneringen voor later op! We hebben een aantal héle leuke peuter-, kleuter- en dreumes uitjes verzameld, speciaal voor jonge kinderen in de leeftijd 2 tot 5 jaar. Zodat jij en je kleine mannetje of vrouwtje mooie herinneringen kunnen gaan maken!
24x beleefbossen in het Noorden
Lekker met de kids eropuit naar buiten, een rondje wandelen! Alleen ze hebben soms geen zin in een boswandeling. Overtuig ze met deze leuke beleefpaden, beleefbossen en natuurspeeltuinen in het Noorden. Dit zijn onze favorieten in Groningen, Friesland, Zwolle en Drenthe. Mis je jouw favoriet? Laat het ons weten!