Een plek voor iedereen!
Laagdrempelig, actief, speels, verrassend, uitdagend, leerzaam, gratis en vooral leuk!
Sinds 2015 is in Assen het Duurzaamheidscentrum (DCA) te vinden. Het centrum is leuk voor jong en oud en naast uitje in je vrije tijd.
Er zijn dagelijks verschillende activiteiten te doen, begeleid maar ook om zelfstandig te doen, en vanaf het centrum zijn er wandelroutes te lopen in het Asserbos.
Het Duurzaamheidscentrum beschikt over horeca gelegenheden met uitzicht op het Asserbos en kinderboerderij De Hofstede.
Parkeren is mogelijk op parkeerterrein de Stadsbroek. Om hier te komen kan de Bonte Wever aangehouden worden. Vanaf het parkeerterrein is het ongeveer 200 meter lopen.
Nieuwsgierig geworden? Klik op de “roze website” button!
Duurzaamheidsentrum Assen
Bosrand 2
9401 SL Assen
Openingstijden
Zie website!Prijs
Gratis
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Drenthe
Meer inspiratie
Tof Belevingsbos!
Een leuk speel-, doe-, wandel,- en belevingsbos in Gemeente De Wolden! Belevingsbos Kerkenveld!
(Natuur)Speeltuin Theehuis
Een hele toffe speeltuin bij Theehuis 't Hunebed in Havelte
Speelbos Lorken
Leuk speelbos naast het boomkroonpad! In bomen klauteren, hutten bouwen, met takken sjouwen.Blogs & inspiratie
Alle blogs
De 10x leukste speelbossen
Wij en de kids worden altijd blij van buiten! Ontdek de 10x leukste (bos)speeltuinen en belevingspaden in Drenthe!
Lammetjesdagen in Drenthe! Laat de lente beginnen!
Het zonnetje komt steeds vaker te voorschijn. Goed nieuws want in het voorjaar worden de lammetjes geboren. Om dat te vieren zijn er overal in Drenthe Lammetjesdagen! Bewonder de super schattige lammetjes met het hele gezin. Een tof uitje in de lente.
Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen
Na de lange wintermaanden hebben we de binnenmuren van ons huis wel genoeg gezien. In de lente willen we graag naar buiten. De eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van bloesem en lammetjes. Hieronder lees je 11 lente-uitjes om buiten te doen met je kinderen.