Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Ontdek de Hunebedden

Ontdek de Hunebedden, prehistorie, ijstijden, natuur en meer met de kids!

Het Hunebedcentrum is de locatie waar een museum over hunebedbouwers, een keientuin, de poort van De Hondsrug Unesco Global Geopark, een keientuin en het oertijdpark samen het verhaal van de Drentse prehistorie vertellen.

Het is fantastisch voor de kids om meer te weten over prehistorie, ijstijden, natuur en nog veel meer. Daarom helpt het Hunebedcentrum graag een handje en biedt het verschillende manieren om kennis op te doen. Van oerschool tot oerverhalen.

Ontdek mee! Klik op de roze website button voor meer info!

Hunebed centrum

Hunebedstraat 27

9531 JT Borger

Openingstijden Zie website
Prijs Zie website
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Avontuurlijk verhaal en pad

Het Houten Pad van Theodoor is niet alleen een verhaal over een avontuurlijk varkentje, maar ook een pad!

Wandelen op het Plankenpad

Het plankenpad in Nationaal Park Dwingelderveld! Ontdek de familie wandelroute hier!

Kerstvakantie in het Gevangenismuseum

Kom deze kerstvakantie naar het Gevangenismuseum en ontdek de leuke activiteiten!

Winterfestival Drentse Koe

De Drentse Koe bestaat 20 jaar en dat vieren ze met een knalfeest en een nieuwe speelschuur!

Uitgelicht

Tip: jeugdpodcast Helden op Pootjes

Monkey Town Indoor Speelparadijs

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10x Gemakkelijke kersthapjes

Onze collega Annemarie deelt in haar blog haar Top 10 favoriete 'Hoe-overleef-ik-het-kerstdiner-op-school?'-recepten!

24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL

Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

5x Kidsproof musea in Drenthe

Drenthe is rijk aan geschiedenis en hebben dan ook een aantal toffe musea voor kinderen. Daarom hebben wij onze 5 favorieten op een rijtje gezet voor je. Genoeg inspiratie voor de regenachtige dagen of een gezellig uitje met het hele gezin tijdens de vakantie!

13x warme chocolademelk

Bij herfstweer denken we aan regen, gure wind én daarna warme choco! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.

 NIEUW op Kidsproof
De categorie ‘Inclusief’: met uitjes voor kinderen met een beperking die wat extra aandacht of zorg nodig hebben.

Naar toegankelijke uitjes >