Oergezellig winkeldorp
Kom spelen, doen, beleven, genieten, shoppen, eten en drinken in dit overdekte oerdorpje, HunebedCity.
Hunebedcity, een bezoekje waard deze zomervakantie!
Het voormalige gemeentehuis van Borger is een echt seventies pand, met splitlevelniveaus en een doolhof aan gangen met allerlei verborgen hoekjes. Door een paar openingen in muren te maken, kon er een heus winkeldorp van worden gemaakt.
Wandel op je gemak van winkel naar winkel en verbaas je over de vele creatieve uitspattingen die u onderweg tegenkomt. En geniet zeker ook van de huisgemaakte lekkernijen in het lunchcafé. Speciale aandacht is er voor kinderen. Die kunnen heerlijk spelen in de speelgrot of in het Tiny House.
Kom langs en geniet van de gezellige sfeer die er dankzij het bijzondere personeel is. Hunebedcity is namelijk een werkplek voor mensen met een arbeidsbeperking.
Tip: Met mooi weer kan je lekker genieten op het terras in hartje Borger en hebben deze zomer veel braderien.
HunedbedCity
Hoofdstraat 32
9531 AG Borger
Openingstijden
zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Drenthe
Meer inspiratie
Wandelen op het Plankenpad
Het plankenpad in Nationaal Park Dwingelderveld! Ontdek de familie wandelroute hier!
Kerstvakantie in het Gevangenismuseum
Kom deze kerstvakantie naar het Gevangenismuseum en ontdek de leuke activiteiten!
Ontmoet een oermens!
Kerstvakantie bij het Hunebedcentrum: Ontmoet een oermens!Blogs & inspiratie
Alle blogs
12x Kerstvakantietips in Drenthe! Wat gaan jullie doen?
Ben jij even blij dat je in Drenthe woont! Want, er is zo veel te doen in deze kerstvakantie. Kinderworkshops, theatervoorstellingen, spelen op de boerderij of terug in de tijd. Vervelen is geen optie!
24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
29x kersttradities om met kinderen te doen
Welke kersttradities hebben jullie thuis? Elk jaar samen de kerstboom optuigen, samen een adventskalender maken of allemaal in pyjama cadeautjes uitpakken? Misschien is dit wel hét jaar om een nieuwe traditie te beginnen. 29 ideeën op een rij!