Klimcentrum In- en Outdoor
AVONTUUR EN UITDAGING! Dat is bij klimcentrum In- en Outdoor at Pinokkio nooit ver weg!
Kinderen vanaf 5 jaar worden uitgedaagd om hun omgeving en hun eigen grenzen te verkennen en te verleggen.
De Jungle en het Klimpark nodigen uit tot een uitgebreide ontdekkingstocht. Zij willen kinderen prikkelen in een omgeving die tot hun verbeelding spreekt. Hun binnencentrum is daarom aangekleed met natuurlijke materialen zoals houtsnippers, zand en planten.
Een deel hun onze activiteiten vindt buiten plaats. Het recreatiegebied achter het klimcentrum biedt de mogelijkheid om lekker de natuur in te gaan. Zo laten ze kinderen teruggaan naar de essentie van spelen: uitgedaagd worden, ontdekken en gewoon lekker bewegen!
Meer informatie? Klik op de roze website button!
In en Outdoor at Pinokkio
Lauwers 6
9405 BL Assen
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Drenthe
Meer inspiratie
Avontuurlijk verhaal en pad
Het Houten Pad van Theodoor is niet alleen een verhaal over een avontuurlijk varkentje, maar ook een pad!
Tof Belevingsbos!
Een leuk speel-, doe-, wandel,- en belevingsbos in Gemeente De Wolden! Belevingsbos Kerkenveld!
2,5 km Beleving met de kids
Water oppompen, klauteren, genieten zijn de belangrijke ingrediënten van dit belevingspad in HoogersmildeBlogs & inspiratie
Alle blogs
13x warme chocolademelk
Bij herfstweer denken we aan regen, gure wind én daarna warme choco! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.
10x Kerst knutsels
Je hoeft niet handig of creatief te zijn om leuke kerstversieringen te maken. En het leukste blijft toch om dit samen met je kind(eren) te doen. Gezellig aan de keukentafel met verf, lijn, glitters en knutselmaterialen. Wij hopen je met onderstaande voorbeelden te inspireren.
10x Gemakkelijke kersthapjes
Onze collega Annemarie deelt in haar blog haar Top 10 favoriete 'Hoe-overleef-ik-het-kerstdiner-op-school?'-recepten!