Speelvijver Ieberenplas
Heerlijk zwemmen in de speelvijver van Ieberenplas!
De Ieberenplas in boswachterij Grolloo is een besloten zwemvijver, met een heerlijk zandstrand. Veilig voor de kleintjes en waterpret voor oudere kinderen.
Bij de kiosk kun je op zomerse dagen terecht voor drinken en er is ruime picknickgelegenheid. Ook voor toiletten is gezorgd.
Lijstjes voor Drenthe
Meer inspiratie
Weekend van de Wetenschap 2026
Wetenschapsfestival voor het hele gezin: kom kijken en beleven op mega veel interessante plekken!
Verhalenavond
Luister naar meeslepende, grappige en soms griezelige verhalen over de gevangenis en de kinderen.
Kindercollege Veenhuizen
Kom naar het Kindercollege door Vivian den Hollander & Mattie Poels in het GevangenismuseumUitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kabouters uitjes & paden Drenthe
Lekker een dagje op pad met jouw kabouter? Kabouterpaden en uitjes zijn een echte hit! Spot samen alle rode puntmutsen tijdens deze vrolijke natuurwandelingen en uitjes. De kabouters zitten goed verstopt, maar met een goede speurneus en knapzak kunnen jullie ze vast vinden!
Eropuit met je peuter & kleuter
Met je kleintje eropuit? Een 2-, 3-, 4 of 5-jarige de grote wereld laten ontdekken levert mooie momenten én herinneringen voor later op! We hebben een aantal héle leuke peuter-, kleuter- en dreumes uitjes verzameld, speciaal voor jonge kinderen in de leeftijd 2 tot 5 jaar. Zodat jij en je kleine mannetje of vrouwtje mooie herinneringen kunnen gaan maken!
De 10x leukste speelbossen
Wij en de kids worden altijd blij van buiten! Ontdek de 10x leukste (bos)speeltuinen en belevingspaden in Drenthe!