
Speelvijver Ieberenplas
Heerlijk zwemmen in de speelvijver van Ieberenplas!
De Ieberenplas in boswachterij Grolloo is een besloten zwemvijver, met een heerlijk zandstrand. Veilig voor de kleintjes en waterpret voor oudere kinderen.
Bij de kiosk kun je op zomerse dagen terecht voor drinken en er is ruime picknickgelegenheid. Ook voor toiletten is gezorgd.
Meer inspiratie


Herfstvakantie activiteiten
Kom naar het Hunebedcentrum deze herfstvakantie en ontdek hun (gratis) oer activiteiten!
Hiep Hap Hoera!
Tijdens de herfstvakantie staat bij Natuurmuseum Fryslan alles in het teken van duurzaam eten!
Herfstvakantie: boeiende gezinsactiviteiten in het Gevangenismuseum
Wil je iemand in de boeien slaan, je verstoppen in een oude cel, of met een oude Boevenbus mee?Blogs & inspiratie
Alle blogs
16x Herfstvakantieuitjes in Drenthe. Wat gaan jullie doen?
Ben jij even blij dat je in Drenthe woont of op vakantie bent! Want er is zo veel te doen in deze provincie in de herfstvakantie. Kinderworkshops, theatervoorstellingen, wandelingen door de bossen, museum bezoeken of lekker zwemmen! Vervelen is geen optie!
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Herfst! 19x leuke dingen om te doen
De herfst is hét seizoen om met kinderen de natuur in te gaan. De grond ligt vol met kastanjes, oranje bladeren en andere herfstschatten: perfect voor kleine verzamelaars. Houd het herfstweer je binnen? Wij hebben ook een heleboel herfstige thuistips voor je!