Klein & Grote Rietplas
Heerlijk zwemmen, spelen, watersporten op de grote Rietplas bij Emmen.
De Grote Rietplas ligt ten zuiden van Emmen en heeft een populair zandstrand, ruime ligweide en diverse speeltoestellen. Naast zwemmen kun je er goed watersport beoefenen zoals zeilen, surfen of kanoën.
Het is mogelijk om een boot te water te laten via de helling. Er zijn buitendouches aanwezig en je kunt er goed parkeren. De Grote Rietplas staat in verbinding met de Kleine Rietplas, waar je een restaurant, snackbar en toiletten vindt.
Kortom met het gezin kan je hier de hele dag voort!
Lijstjes voor Drenthe
Meer inspiratie
Wandelen op het Plankenpad
Het plankenpad in Nationaal Park Dwingelderveld! Ontdek de familie wandelroute hier!
Indoor Speelparadijs Funzone Hoogeveen
Funzone in Hoogeveen. Indoor speelparadijs voor groot en klein.
2,5 km Beleving met de kids
Water oppompen, klauteren, genieten zijn de belangrijke ingrediënten van dit belevingspad in HoogersmildeBlogs & inspiratie
Alle blogs
De 11x leukste pannenkoekenrestaurants
Pannenkoeken eten: één groot feest! In Drenthe zijn heel veel leuke pannenkoekenrestaurantjes te vinden, zowel in een stad als in de natuur. Voor als je geen zin hebt om te bakken, wij hebben een aantal gezellige adresjes in Drenthe en omgeving voor je gevonden! Onze 12 favoriete adresjes vind je hieronder!
De 10x leukste speelbossen
Wij en de kids worden altijd blij van buiten! Ontdek de 10x leukste (bos)speeltuinen en belevingspaden in Drenthe!
Eropuit met je peuter & kleuter
Met je kleintje eropuit? Een 2-, 3-, 4 of 5-jarige de grote wereld laten ontdekken levert mooie momenten én herinneringen voor later op! We hebben een aantal héle leuke peuter-, kleuter- en dreumes uitjes verzameld, speciaal voor jonge kinderen in de leeftijd 2 tot 5 jaar. Zodat jij en je kleine mannetje of vrouwtje mooie herinneringen kunnen gaan maken!