(Natuur)Speeltuin Theehuis
Een hele toffe speeltuin bij Theehuis 't Hunebed in Havelte
Er is bij het theehuis veel te beleven: de prachtige speeltuin, het spetterende waterplein en de deinende luchtkussens en trampolines. Allemaal gratis te gebruiken mits je een consumptie bij ons bestelt! Het is niet toegestaan om zelf meegebrachte etenswaren te nuttigen. Wilt je een balletje slaan op onze midgetgolfbaan die naast het theehuis ligt? Ook dat kan!
Zij kunnen ook je arrangement helemaal compleet maken met een prachtige rondrit per oude legertruck door het Holtingerveld. Leuk voor jong en oud!
??De Heide Express rijdt u door een schitterende omgeving met bos, heide, hunebedden, grafheuvels en restanten uit de Tweede Wereldoorlog. Ook een bezoek aan de schaapsherder met zijn kudde is mogelijk.??
Meer info? Klik op de roze website button!
Speeltuin 't Hunebed
Van Helomaweg 47
7973 JC Darp
Openingstijden
Zie websitePrijs
Speeltuin is gratis mits consumptieToon op kaart
Meer inspiratie
Warners Wondere Wereld | Miramar Zeemuseum Vledder
Warners Wondere Wereld word je meegenomen op de grote reis van haar leven.
Eropuit in de meivakantie bij het Gevangenismuseum
Meivakantie: boeiende gezinsactiviteiten in het Gevangenismuseum
Kom spelen bij de Drentse Koe deze meivakantie!
Kom spelen bij de Drentse Koe deze meivakantie!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Wat gaan jullie doen in de meivakantie? 14x tips!
Wat gaan jullie doen in de meivakantie? Wij hebben wel wat ideetjes voor je! Er is weer ontzettend veel leuks te beleven met het hele gezin. Hieronder vind je een heleboel toffe uitjes en activiteiten en om samen mooie herinneringen te maken!
Wereldse avonturen in Drenthe: Werelderfgoed Publieksdag in Veenhuizen
Zin in een dag vol ontdekken, doen en verwonderen? Dan wil je dit niet missen! Op zaterdag 9 mei verandert het Nationaal Gevangenismuseum in één grote ontdekplek tijdens de Werelderfgoed Publieksdag.
Gratis Lentebucketlist met 35 tips
Wat hoort er volgens jou écht bij de lente? Lammetjes en tulpen komen vast als eerste bij je op. Maar er zijn nog zo veel meer activiteiten en dingen waarvan je lentekriebels krijgt. Je vindt ze alle 35 op de Kidsproof Lentebucketlist. Hieronder gratis te downloaden én leuk om met het gezin te doen.