Speelvijver Kibbelkoele
Kom spelen en zwemmen in Kibbelkoele in boswachterij Sleenerzand.
In boswachterij Sleenerzand ligt Kibbelkoele, een heerlijke, schone zwemplas met een ruim zandstrand waar ook de allerkleinsten spetterplezier kunnen beleven.
Bij de kiosk kun je terecht voor eten en drinken en er is volop picknickgelegenheid. En er zijn ook toiletten (waarvan één voor gehandicapten) aanwezig.
Lijstjes voor Drenthe
Meer inspiratie
Golf: de verrassend toffe nieuwe sport voor jouw kind!
Het is niet voor niets dat golf tegenwoordig een populaire sport voor kinderen is. Golf = kidsproof!
De Drentse Koe
Speel- en IJsboederij de Drentse Koe. Een heerlijke plek om met de kids te spelen!
Indoor Speelparadijs Funzone Hoogeveen
Funzone in Hoogeveen. Indoor speelparadijs voor groot en klein.Blogs & inspiratie
Alle blogs
15x Sint Maarten vieren Drenthe
Zingend langs de deuren met een lampion en thuiskomen met een zak vol snoepjes. Wij hebben de leukste tips voor Sint Maarten verzameld en wat is nu het verhaal achter dit lichtjesfeest?
Dé Sinterklaas intochten 2026 van Drenthe
De leukste sinterklaasintochten van 2026 in Drenthe! Zaterdag 14 november is het eindelijk weer zover!
De 10x leukste speelbossen
Wij en de kids worden altijd blij van buiten! Ontdek de 10x leukste (bos)speeltuinen en belevingspaden in Drenthe!