Zwemplas Schoonhoven
Heerlijk zwemmen en vertoeven op zwemplas Schoonhoven met het hele gezin!
Zwemplas Schoonhoven ligt tussen Elim en Hollandscheveld in een klein natuurgebied. De plas wordt omringd door begroeiing en bestaat uit twee afzonderlijke plassen; een grote plas van tien hectare groot en een maximale diepte van 1,60 meter, en een kleine plas van maximaal een halve meter diep. Een deel van de recreatieplas beschikt over een mooi zandstrand en ligweide en je vindt er verschillende sport- en speelmogelijkheden.
Aan het strand ligt ook strandpaviljoen met een groot terras, inclusief een prachtig uitzicht over het water.
Op het terrein vind je drie goed ingerichte toiletgebouwen. Er zijn ruime mogelijkheden voor zwemmen, surfen en vissen. Een deel van het strand is speciaal ingericht voor de allerkleinsten.
Lijstjes voor Drenthe
Blogs & inspiratie
Alle blogs
7x DIY tips voor Pasen
Met deze 7 DIY tips voor paasknutsels en paasrecepten gaan wij er een extra feestje van maken! We hebben ze hieronder voor je op een rijtje gezet!
24 makkelijke paasei decoraties zonder verf!
Is de verf op? Geen probleem! Met deze 24 decoratie tips tover je gewone eieren om tot kleine kunstwerkjes. Gewoon lekker makkelijk met huis, tuin en keuken (knutsel)spullen. Veel plezier met maken! :)
4x orginele paasrecepten
Binnenkort is het weer Pasen en dat betekent natuurlijk genieten van een heerlijk zelf gemaakt paasontbijt of een gezellige Paasbrunch. Samen aan tafel met je vrienden of de héle familie en de tijd nemen voor al dat lekkers. Zoek je nog een leuk receptje dat je kan maken voor het het Paasontbijt of kan je nog wel wat inspiratie gebruiken voor de Paasbrunch?