Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Molenmuseum de Wachter

"De Wachter" een bijzondere levendig, actief kidsproof museum!

De molen heeft een korenmolen, een specerijenmaalderij, en een olieslagerij en is daarmee uniek in Nederland. Op Woensdagmiddag en Zaterdag is bijna alles in bedrijf.

Verder is er een stoommuseum met grote en kleine stoommachines. Daarbij is er een dorpswinkeltje, grote gereedschapsverzameling. De bakkers bakken met regelmaat lekkere dingen!

Kortom een hele leuke, boeiende en inspirerende plek om met de kids te zijn!

Meer info? Klik op de roze website button!

Tip! Rondom “De Wachter” worden er vaak evenementen georganiseerd. Check onze uitagenda!

Museum de Wachter

Bolwerk 11

9471 AT Zuidlaren

Openingstijden Het seizoen, waarin De Wachter is geopend loopt vanaf de 2e helft april t/m eind oktober/ begin november
zaterdag van 10.00 tot 16.30 uur en
woensdag van 13.30 uur tot 16.30 uur.
Prijs Volwassenen 6,25 euro
Kinderen 3,50 euro
Mail direct

Mail direct naar Museum de Wachter

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Drenthe

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Wandelen op het Plankenpad

Het plankenpad in Nationaal Park Dwingelderveld! Ontdek de familie wandelroute hier!

Avontuurlijk verhaal en pad

Het Houten Pad van Theodoor is niet alleen een verhaal over een avontuurlijk varkentje, maar ook een pad!

Tof Belevingsbos!

Een leuk speel-, doe-, wandel,- en belevingsbos in Gemeente De Wolden! Belevingsbos Kerkenveld!

2,5 km Beleving met de kids

Water oppompen, klauteren, genieten zijn de belangrijke ingrediënten van dit belevingspad in Hoogersmilde

Uitgelicht

Zuiderzeelicht

Light Safari

Blogs & inspiratie

Alle blogs

5x Kidsproof musea in Drenthe

Drenthe is rijk aan geschiedenis en hebben dan ook een aantal toffe musea voor kinderen. Daarom hebben wij onze 5 favorieten op een rijtje gezet voor je. Genoeg inspiratie voor de regenachtige dagen of een gezellig uitje met het hele gezin tijdens de vakantie!

13x warme chocolademelk

Bij herfstweer denken we aan regen, gure wind én daarna warme choco! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.

10x Kerst knutsels

Je hoeft niet handig of creatief te zijn om leuke kerstversieringen te maken. En het leukste blijft toch om dit samen met je kind(eren) te doen. Gezellig aan de keukentafel met verf, lijn, glitters en knutselmaterialen. Wij hopen je met onderstaande voorbeelden te inspireren.

 

10x Gemakkelijke kersthapjes

Onze collega Annemarie deelt in haar blog haar Top 10 favoriete 'Hoe-overleef-ik-het-kerstdiner-op-school?'-recepten!

 NIEUW op Kidsproof
De categorie ‘Inclusief’: met uitjes voor kinderen met een beperking die wat extra aandacht of zorg nodig hebben.

Naar toegankelijke uitjes >