
Openluchtzwembd de Leewal
De Leewal is een parel onder de zwembaden. Het ligt tegen het unieke heideveld Molenveld aan.
Het openluchtbad De Leewal in Exloo beschikt over een kleuterbad, een polo(wedstrijd)bad, waarin natuurlijk ook op een ontspannende manier baantjes kunnen worden gezwommen en een recreatief bad met een bruisbank, een wildwaterkreek en twee spectaculaire glijbanen (een zogenaamde high wall en multislide).
Verder is er een grote speel- en ligweide met diverse speelattributen, beachvolleybalveld en tafeltennistafels. Ook een restaurette met groot buitenterras ontbreekt niet.
Voor meer informatie, klik op de roze website button!
Meer inspiratie


Zwemplas ’t Nije Hemelriek
Een tropische parel in de bossen met heel veel spetter- en zwemplezier!
Ronostrand in Drenthe
Het Ronostrand is een uniek strand aan de rand van de Drentse bossen in het dorpje.
Recreatiepark Ermerstrand
Ermerstrand staat bekend om de mooie stranden, heerlijke zonneweiden en volledig Kidsproof!Blogs & inspiratie
Alle blogs
13X Spetterende openluchtbaden op een rij in Drenthe!
Met een heerlijke lange zomer voor deur, hebben wij de openluchtbaden in onze provonicie Drenthe voor je op een rijtje gezet! Check ze snel hieronder. Ken jij ze al? Allemaal? Veel spetter plezier!
50 tips: Kidsproof zomerbucketlist Drenthe
Uren met je neus in de computer googlen naar de leukste gezinsuitjes voor de zomer... Dat hoeft niet meer! Deze zomerbucketlist staat vol met leuke dingen in Drenthe die je gedaan moet hebben met kinderen. Zo vul je makkelijk de hele zomervakantie.
8x Zomerse DIY tips!
Joehoe! Het is zomer! Tijd voor bikini’s, strand, lekker met water spelen en bbqen. Ik kan altijd enorm genieten van de vrolijke kleuren, de lange avonden en de zomerse gerechten.