
Openluchtzwembad Emmer
Kom zwemmen in een van de mooiste openluchtbaden van Drenthe. Het openluchtzwembad Emmer Compascuum.
Het zwembad is gelegen nabij de sportvelden, recreatievijver en het in ere herstelde riviertje “de Runde”. Het geheel wordt omsloten door hoge bebossing. Het badwater wordt door 55 zonnecollectoren verwarmd. Hiermee is het zwembad een van de milieu-vriendelijkste zwembaden in Nederland!
Het openluchtbad biedt:
-het peuterbad met spuitclown (30 cm diep)
-het familiebad met spuitdouche, watergordijn en bubbelbank (30 – 120 cm)
-het diepe bad 25 meter lang, met 1 meter en 3 meter duikplank (140 – 300 cm diep)
-een 30 m lange glijbaan die uitkomt in een apart glijbaan bad (120 cm diep)
Een grote zonneweide, met daarbij beachvolleybalvelden en een voetbalveld. Een kiosk met gezellig terras en kinderspeeltoestellen, voldoende kleedruimte, toiletten en verwarmde douches.
Nieuwsgierig of meer informatie? Klik op de roze website button!
Openluchtzwembad Emmer Compascuum
Kijlweg 9
7881 JD Emmer-Compascuum
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie websiteToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Eropuit met je peuter & kleuter
Met je kleintje eropuit? Een 2-, 3-, 4 of 5-jarige de grote wereld laten ontdekken levert mooie momenten én herinneringen voor later op! We hebben een aantal héle leuke peuter-, kleuter- en dreumes uitjes verzameld, speciaal voor jonge kinderen in de leeftijd 2 tot 5 jaar. Zodat jij en je kleine mannetje of vrouwtje mooie herinneringen kunnen gaan maken!
24x beleefbossen in het Noorden
Lekker met de kids eropuit naar buiten, een rondje wandelen! Alleen ze hebben soms geen zin in een boswandeling. Overtuig ze met deze leuke beleefpaden, beleefbossen en natuurspeeltuinen in het Noorden. Dit zijn onze favorieten in Groningen, Friesland, Zwolle en Drenthe. Mis je jouw favoriet? Laat het ons weten!
Kabouters uitjes & paden Drenthe
Lekker een dagje op pad met jouw kabouter? Kabouterpaden en uitjes zijn een echte hit! Spot samen alle rode puntmutsen tijdens deze vrolijke natuurwandelingen en uitjes. De kabouters zitten goed verstopt, maar met een goede speurneus en knapzak kunnen jullie ze vast vinden!