Roekpad Echten
Een favoriet van ons! Speelbos en belevingspad in Echten.
In Echten ligt het belevingspad het roekpad. Het Roekpad loopt door het Kraaienbosch en parkeren is mogelijk vlakbij Visio Echten.
Alle 5 zintuigen staan centraal tijdens deze wandeling: horen, ruiken, proeven, voelen en zien. Loek de Roek wijst je de weg tijdens deze wandeling van ongeveer 1 kilometer.
Voor kinderen en volwassenen die visueel gehandicapt zijn, staat de tekst op de borden in braille. Wil je braille leren? Dit kan door de leuke vragen van Loek de Roek te ontcijferen!
Lijstjes voor Drenthe
Meer inspiratie
Kerstvakantie in het Gevangenismuseum
Kom deze kerstvakantie naar het Gevangenismuseum en ontdek de leuke activiteiten!
Avontuurlijk verhaal en pad
Het Houten Pad van Theodoor is niet alleen een verhaal over een avontuurlijk varkentje, maar ook een pad!
Op avontuur in het Universiteitsmuseum
Ontdek in de kerstvakantie de wetenschap in de knutsel- en experimentenzaal in het Universiteitsmuseum.Blogs & inspiratie
Alle blogs
12x Kerstvakantietips in Drenthe! Wat gaan jullie doen?
Ben jij even blij dat je in Drenthe woont! Want, er is zo veel te doen in deze kerstvakantie. Kinderworkshops, theatervoorstellingen, spelen op de boerderij of terug in de tijd. Vervelen is geen optie!
13x warme chocolademelk
Bij herfstweer denken we aan regen, gure wind én daarna warme choco! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.
24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!