Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Openluchtbad Zwinderen

Een heerlijk groot bosbad met zonneweide en speeltoestellen! Het openluchtbad Zwinderen.

Er is een grote zonneweide met diverse speeltoestellen, pannaveldje en springkussen. Tijdens de zomer zijn er diverse activiteiten.

Zo organiseren ze vanaf juli voor de kinderen vanaf 8 jaar discozwemmen met DJ Ruben, stuivertje duiken voor de jeugd en het Zwinders kampioenschap Bommetje.

Daarnaast organiseren we van 1 t/m 5 juli de zwemvierdaagse, met woensdagmiddag gratis pannenkoeken. We sluiten de zwemvierdaagse af met een BBQ.

Genoeg te beleven voor kinderen, het hele seizoen door!

Stichting Bosbad Zwinderen

Toldijk 20B

7864 TL Zwinderen

Mail direct

Mail direct naar Stichting Bosbad Zwinderen

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

12x GRATIS inspiratie en uittips voor Pasen

48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit

Blogs & inspiratie

Alle blogs

24 makkelijke paasei decoraties zonder verf!

Is de verf op? Geen probleem! Met deze 24 decoratie tips tover je gewone eieren om tot kleine kunstwerkjes. Gewoon lekker makkelijk met huis, tuin en keuken (knutsel)spullen. Veel plezier met maken! :)

7x DIY tips voor Pasen

Met deze 7 DIY tips voor paasknutsels en paasrecepten gaan wij er een extra feestje van maken! We hebben ze hieronder voor je op een rijtje gezet!

4x orginele paasrecepten

Binnenkort is het weer Pasen en dat betekent natuurlijk genieten van een heerlijk zelf gemaakt paasontbijt of een gezellige Paasbrunch. Samen aan tafel met je vrienden of de héle familie en de tijd nemen voor al dat lekkers. Zoek je nog een leuk receptje dat je kan maken voor het het Paasontbijt of kan je nog wel wat inspiratie gebruiken voor de Paasbrunch?

Eropuit met Pasen! Een paar hele fijne Kidsproof tips!

Vier de Lente! Genieten van de frisse lucht, van lekker eten, vrolijke kleuren en van elkaar! Dat is voor ons Pasen. En natuurlijk gaan we er lekker op uit! We hebben weer een paar leuke tips van onze site geplukt om je te inspireren. Check ook nog even de Uitagenda want er is nog meer leuks te beleven!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief