Zwemmen in Zuidwolde
Het is heerlijk vertoeven in openluchtbad de Waterlelie in Zuidwolde! Zwemmen, glijden en spelen!
Het is heerlijk vertoeven in openluchtbad de Waterlelie in Zuidwolde! Zwemmen, glijden en spelen!
Het is een mooi gerenoveerd zwembad en leuk voor een middagje zwemmen met het gezin!
Diverse baden, ook voor peuters. Met lig- en speelweide, horecapunt en een toffe glijbaan.
Meer info? Klik op de roze website button!
Zwembad de Waterlelie
Sportlaantje 6
7921 BT Zuidwolde
Openingstijden
Zie website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Drenthe
Meer inspiratie
Golf: de verrassend toffe nieuwe sport voor jouw kind!
Het is niet voor niets dat golf tegenwoordig een populaire sport voor kinderen is. Golf = kidsproof!
De Drentse Koe
Speel- en IJsboederij de Drentse Koe. Een heerlijke plek om met de kids te spelen!
2,5 km Beleving met de kids
Water oppompen, klauteren, genieten zijn de belangrijke ingrediënten van dit belevingspad in HoogersmildeBlogs & inspiratie
Alle blogs
15x Sint Maarten vieren Drenthe
Zingend langs de deuren met een lampion en thuiskomen met een zak vol snoepjes. Wij hebben de leukste tips voor Sint Maarten verzameld en wat is nu het verhaal achter dit lichtjesfeest?
De 10x leukste speelbossen
Wij en de kids worden altijd blij van buiten! Ontdek de 10x leukste (bos)speeltuinen en belevingspaden in Drenthe!
Kabouters uitjes & paden Drenthe
Lekker een dagje op pad met jouw kabouter? Kabouterpaden en uitjes zijn een echte hit! Spot samen alle rode puntmutsen tijdens deze vrolijke natuurwandelingen en uitjes. De kabouters zitten goed verstopt, maar met een goede speurneus en knapzak kunnen jullie ze vast vinden!