Zwemmen in Gieten
Zwembad Zwanemeer is een prachtig gelegen openlucht zwembad in de bossen van Gieten.
Of je nu een sportief baantje wilt trekken in het grote wedstrijdbad of met het hele gezin al spelend wilt zwemmen in het recreatiebad; in zwembad Zwanemeer is het mogelijk.
Het recreatiebad is middeldiep en beschikt daarnaast over een bruisbad én stroomversnelling. Voor extra veel speelplezier is er een reuzewaterglijbaan waar kinderen vanaf kunnen roetsjen. Voor de peuters is een apart peuterbad gemaakt waar ze heerlijk onder toeziend oog van de ouders kunnen spetteren en spelen in het verkoelende water. Gegarandeerd blije gezichten!
Zin in een hapje tussendoor? Er valt veel te kiezen met eten en drinken bij hun horeca. Van een frietje met een broodje frikandel tot tosti’s, pistoletjes of spirello. Wat je ook kiest, als je op hun terras zit is het genieten.
Wil je een leuk feestje in het zwembad regelen voor veel kinderen? Dan kan dat voordelig met hun speciale kinderfeest pakketten vanaf 5 personen.
Zwembad Zwanemeer
Oude Groningerweg 18
9461 BP Gieten
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Drenthe
Meer inspiratie
Avontuurlijk verhaal en pad
Het Houten Pad van Theodoor is niet alleen een verhaal over een avontuurlijk varkentje, maar ook een pad!
Tof Belevingsbos!
Een leuk speel-, doe-, wandel,- en belevingsbos in Gemeente De Wolden! Belevingsbos Kerkenveld!
2,5 km Beleving met de kids
Water oppompen, klauteren, genieten zijn de belangrijke ingrediënten van dit belevingspad in HoogersmildeBlogs & inspiratie
Alle blogs
5x Kidsproof musea in Drenthe
Drenthe is rijk aan geschiedenis en hebben dan ook een aantal toffe musea voor kinderen. Daarom hebben wij onze 5 favorieten op een rijtje gezet voor je. Genoeg inspiratie voor de regenachtige dagen of een gezellig uitje met het hele gezin tijdens de vakantie!
10x Kerst knutsels
Je hoeft niet handig of creatief te zijn om leuke kerstversieringen te maken. En het leukste blijft toch om dit samen met je kind(eren) te doen. Gezellig aan de keukentafel met verf, lijn, glitters en knutselmaterialen. Wij hopen je met onderstaande voorbeelden te inspireren.
13x warme chocolademelk
Bij herfstweer denken we aan regen, gure wind én daarna warme choco! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.
10x Gemakkelijke kersthapjes
Onze collega Annemarie deelt in haar blog haar Top 10 favoriete 'Hoe-overleef-ik-het-kerstdiner-op-school?'-recepten!