Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Stadion feestje!

Verjaardag vieren in het stadion? Dat kan nu ook met eSporter Luuk Jans!

Zou jij graag je verjaardag willen vieren in het prachtige stadion van FC Emmen? Dat is mogelijk!

Naast dat je jouw kinderfeestje bij FC Emmen kunt vieren met een training in het stadion De Oude Meerdijk, kun je nu ook jouw kinderfeestje vieren met een FIFA-clinic van onze eSporter Luuk Jans! Hoe gaaf is dat!?

Tijdens jouw kinderfeestje krijgen jij en jouw vriendjes of vriendinnetjes een FC Emmen-ontvangst bij de hoofdingang van De Oude Meerdijk. Gedurende het kinderfeestje wordt een voetbaltraining of een FIFA-clinic gegeven, hiernaast wordt er een rondleiding door het stadion van FC Emmen gegeven en krijgen de kinderen wat te drinken in het spelershome van FC Emmen. In het spelershome kunnen de vriendjes en vriendinnetjes eventueel ook hun cadeau geven aan de jarige.

De feestjes worden afgesloten bij de McDonald’s in Emmen. Hier krijgen de kinderen een Happy Meal met frietsaus en een ijsje. De kids nemen plaats aan een speciaal gedekte tafel, waar ook een cadeautje klaarligt voor de jarige!

Meer info? Klik op de roze website button!

FC Emmen

Stadionplein 1

7825 SG Emmen

Openingstijden Kinderfeestjes zijn mogelijk op de woensdagmiddag (mits het kunstgrasveld van FC Emmen beschikbaar is voor het voetbalkinderfeestje) en duren van 13.30 uur tot ongeveer 16.30 uur
Prijs Kosten voor deelname bedragen €10,00 per kind + €4,85 bij de McDonald’s (€14,85 totaal per kind).
Minimaal 8 kinderen
Mail direct

Mail direct naar FC Emmen

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

GRATIS mini-zine vol inspiratie voor Pasen

Nu tot 25% korting bij RCN vakantieparken…

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De 10x leukste speelbossen

Wij en de kids worden altijd blij van buiten! Ontdek de 10x leukste (bos)speeltuinen en belevingspaden in Drenthe!

Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen

Na de lange wintermaanden hebben we de binnenmuren van ons huis wel genoeg gezien. In de lente willen we graag naar buiten. De eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van bloesem en lammetjes. Hieronder lees je 11 lente-uitjes om buiten te doen met je kinderen.

5x Kidsproof musea in Drenthe

Drenthe is rijk aan geschiedenis en hebben dan ook een aantal toffe musea voor kinderen. Daarom hebben wij onze 5 favorieten op een rijtje gezet voor je. Genoeg inspiratie voor de regenachtige dagen of een gezellig uitje met het hele gezin tijdens de vakantie!

Lammetjesdagen in Drenthe! Laat de lente beginnen!

Het zonnetje komt steeds vaker te voorschijn. Goed nieuws want in het voorjaar worden de lammetjes geboren. Om dat te vieren zijn er overal in Drenthe Lammetjesdagen! Bewonder de super schattige lammetjes met het hele gezin. Een tof uitje in de lente.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief