Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Toffe kinderfeestjes!

Kom en ontdek het kinderfeestje midden in de natuur bij Joytime!

Kom jij je verjaardag samen met je vriendjes en vriendinnetjes vieren in het park, maar heb je zin om meer te doen dan alleen klimmen in Kleintje Klimpark of activiteiten van het Outdoor Belevingspark? Dat is bij ons geen probleem! Wat dacht je van een compleet feestje, met beide?

EEN ACTIEF & COMPLEET KINDERFEESTJE: LEUK VOOR IEDEREEN!
Bij aankomst is er ranja met chips en de mogelijkheid om de cadeautjes uit te pakken en keihard te zingen voor de jarige. Daarna gaan jullie met één van onze instructeurs mee. Iedereen krijgt een klimgordel en dan is het zo ver, jullie gaan naar Kleintje Klimpark! Daar aangekomen wordt de instructie gegeven aan jullie en aan de begeleiders  en wordt het oefenparcours afgelegd, om te laten zien dat jullie het begrijpen… Het is zo ver: We beginnen met klimmen! De instructeur blijft nog even kijken om te zien hoe goed jullie het doen. Daarna mogen de ouders deze taak overnemen.

Na ongeveer anderhalf uur klimmen mogen jullie de gordels inleveren en staat er patat, een snack en onbeperkt ranja klaar. Even bijkomen na al die inspanning! Eén van onze medewerkers komt na het eten uitleg geven over het Outdoor Belevingspark, waar jullie nog twee uur activiteiten mogen doen zoals boogschieten, wandklimmen, over de hindernisbaan, survivalbaan of een een parcours afleggen op de lowropes. Helaas is Quadrijden niet inbegrepen.

Meer info en reserveren? Klik op de roze website button!

Joytime

Oostereind 12A

9444 XD Grolloo

Openingstijden Minimaal 4 jaar oud
Prijs Inclusief horeca € 19,- per kind, exclusief horeca € 12,50.
Mail direct

Mail direct naar Joytime

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Tip: jeugdpodcast Helden op Pootjes

Koninklijk leuk: Winterpaleis Het Loo

Blogs & inspiratie

Alle blogs

29x kersttradities om met kinderen te doen

Welke kersttradities hebben jullie thuis? Elk jaar samen de kerstboom optuigen, samen een adventskalender maken of allemaal in pyjama cadeautjes uitpakken? Misschien is dit wel hét jaar om een nieuwe traditie te beginnen. 29 ideeën op een rij!

24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL

Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

13x warme chocolademelk

Bij herfstweer denken we aan regen, gure wind én daarna warme choco! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.

12x Kerstvakantietips in Drenthe! Wat gaan jullie doen?

Ben jij even blij dat je in Drenthe woont! Want, er is zo veel te doen in deze kerstvakantie. Kinderworkshops, theatervoorstellingen, spelen op de boerderij of terug in de tijd. Vervelen is geen optie!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief