Kerstmarkt Wezup
Een droom van een kerstmarkt in Wezup met oude boerderijen, schuren en heel veel lichtjes.
In het Drentse Wezup, een schilderachtig dorpje tussen Emmen en Westerbork, is elk jaar een unieke kerstmarkt langs vele oude boerderijen en schuren.
De kerstmarkt van Wezup begon in 1990. De volgende kerstmarkt wordt inmiddels de 32e editie. De kerstmarkt trekt elk jaar duizenden bezoekers. Niet alleen uit ons land maar ook velen uit de Duitse grensstreek. De markt wordt gehouden in de schuren van de vaak eeuwenoude boerderijen. Nostalgische klinkerstraatjes, boerderijen met rietgedekte daken… een ouderwetse kerstsfeer dus. ’s Avonds verlichten honderden waxinelichtjes de route en creëren een sprookjesachtige sfeer.
Vrijdag 13 december 202419.00 – 22.00 uur
Zaterdag 14 december 202414.00 – 21.00 uur
Zondag 15 december 202411.00 – 17.00 uur
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Lijstjes voor Drenthe
Meer inspiratie
Dierenparade Noordshow
De grootste overdekte kinderboerderij met kidsplein is er weer! Spring, knutsel en knuffel!
The WIZ Emmen
De jonge Dorothy wordt door een tornado naar Oz wordt meegevoerd. Reis je mee?
Innofuture Emmen
Innofuture maakt techniek toegankelijk. Kom jij ook samen met je kids ontdekken?Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zo maak je zelf sneeuw!
Zin in Sneeuw? Dan maak je het toch gewoon zelf! Je kunt het heel eenvoudig zelf maken met een paar huis-, tuin- en keukenspullen. Leuk voor de kinderen om lekker mee te spelen en bijvoorbeeld een mini-Olaf te maken!
5x Kidsproof musea in Drenthe
Drenthe is rijk aan geschiedenis en hebben dan ook een aantal toffe musea voor kinderen. Daarom hebben wij onze 5 favorieten op een rijtje gezet voor je. Genoeg inspiratie voor de regenachtige dagen of een gezellig uitje met het hele gezin tijdens de vakantie!
13x warme chocolademelk
Bij herfstweer denken we aan regen, gure wind én daarna warme choco! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.