Blogs & inspiratie
Leuke tips voor de zomervakantie in en om Eindhoven
Gepubliceerd op 1 juni 2026
Yeah, het is zomervakantie! Wij hebben voor jou de leukste uitjes in Eindhoven en omgeving op een rijtje gezet! Heel veel plezier!
Het is zomervakantie in onze regio! Heerlijk 6 weken de tijd om er samen met je kinderen op uit te trekken. Op Kidsproof vind je heel veel leuke tips om er een heerlijke vakantie van te maken. Wist je dat we in onze Eropuit Deze link opent in een nieuwe tabtalloze leuke vakantie-uitjes en kinderactiviteiten voor de zomervakantie. Heel handig!
Deze zomervakantie staat de eropuit vol met sportieve kinderactiviteiten tot culturele uitjes voor het hele gezin. En zowel binnen- als buitenactiviteiten!

Hier vind je een overzicht van allerlei kinderactiviteiten in Eindhoven en omgeving: van speeltuin Deze link opent in een nieuwe tab tot museum Deze link opent in een nieuwe tab, van film Deze link opent in een nieuwe tab tot actief Deze link opent in een nieuwe tab. Kijk snel, want er zit vast iets leuks tussen voor jouw gezin! Regent het een dagje? Helemaal niet erg, er zijn genoeg leuke dingen te doen in onze regio, kijk maar naar onze tips voor als het regent.

Fijne vakantie!
Liefs Sanne
PS: nieuw op onze site? Klik dan eerst even naar onze homepage Deze link opent in een nieuwe tab om een goed beeld te krijgen van wat je hier allemaal vindt. Volg ons ook op Facebook Deze link opent in een nieuwe taben meld je aan voor onze nieuwsbrief Deze link opent in een nieuwe tab: zo blijf je altijd op de hoogte van de leukste en nieuwste tips om eropuit te gaan met je kinderen!
TIP: ga je in de zomervakantie met de auto op vakantie? Dan vind je hier leuke spelletjes Deze link opent in een nieuwe tabvoor onderweg!
Lees ook:
Alle blogs
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.
16x Bootje, sloep, kano of sup huren voor waterpret in Brabant.
Ontdek Brabant vanaf het water. In de regio Eindhoven, Tilburg, Den Bosch en Breda kun je bootje of kano varen en suppen. Heb jij er al zin in? De leukste vaartochten, kano adresjes en supverhuur in Brabant hebben we op een rijtje gezet. Lees je mee?
13x zwemmen, strand, spelen en genieten.
Bij ons thuis zijn ze gek op zwemmen en dan waar ze ook lekker kunnen spelen. Zandkastelen bouwen, modder maken en gewoon lekker klooien met schepjes en emmertjes. We wisselen vaak af van een speeltuin met een zwembad of een fijn strandje.Meer inspiratie
Zomervakantie in het Next Nature Museum
Zomervakantie in de UFO
Pathé Kids Festival
Eén minuut gratis shoppen in de speelgoedwinkel? Je maakt er kans op na je bioscoopbezoek deze zomer!
Gratis: Arriva Kind Vrij Limburg
Kinderen reizen gratis met de bus én trein van Arriva in Limburg!