Blogs & inspiratie
5 originele Moederdag verrassingen
Gepubliceerd op 28 mei 2024
Wat ons betreft mag Moederdag dit jaar extra gevierd worden. In deze coronatijd zijn we naast moeder namelijk ook nog eens juf, activiteitenbegeleidster, sportleraar en, als je pech hebt, verpleegster. En dat in combinatie met ons gewone werk én onze functie thuis als Hoofd Sociale Zaken en Hoofd Huishoudelijke Dienst.
Wil je liever iets leuks doen voor een andere moeder? Je eigen moeder of een leuke vriendin? Wij hebben alvast 5 leuke tips voor je:
1. Schrijf met whiteboardmarkers of speciale raamstiften als verrassing een lief berichtje op het raam van een andere moeder. Een hele lap tekst of een mooie tekening. Wij hebben alvast een #jijbenteentopmoeder voorbeeld gemaakt.

2. Stuur een uitnodiging naar een topmoeder voor een virtueel cocktailuurtje op Moederdag (#zonderkinderen).
3. Teken met zelfgemaakte stoepkrijtverf (samen met de kinderen) een hart op de stoep voor het huis van een andere moeder. Dat is nog eens een leuke verrassing als ze op Moederdag naar buiten kijken. Kijk hier hoe je makkelijk zelf stoepkrijt maakt. Deze link opent in een nieuwe tab

4. Altijd leuk: schrijf een lief handgeschreven kaartje en verstuur deze per post naar een andere moeder. Van een verrassing op de deurmat wordt iedereen blij!
5. Bak iets lekkers voor een andere moeder. Ons oog viel op deze lieve hartjestaart, lekker én niet te moeilijk 😉

Fijne Moederdag!
Lees ook:
Alle blogs
Sinterklaas intochten Noord-Limburg 2025
Hij komt...Hij komt....Sinterklaas zal zaterdag 15 november 2025 weer naar Nederland komen. Hier vind je een overzicht van een paar plekken waar Sinterklaas aankomt in Noord-Limburg.
Herfst! 19x leuke dingen om te doen met kinderen
De herfst is hét seizoen om met kinderen de natuur in te gaan. De grond ligt vol met kastanjes, oranje bladeren en andere herfstschatten: perfect voor kleine verzamelaars. Houd het herfstweer je binnen? Wij hebben ook een heleboel herfstige tips voor je!
HERFST, HERFST WAT HEB JE TE KOOP?
Stiekem willen we de kachel weer aan. Maar eigenlijk is de herfst het perfecte seizoen om lekker naar buiten te gaan! Het is niet te warm en nog niet te koud en er is van alles te vinden en zien. Vind jij de big five van de herfst?Meer inspiratie
Dirk Scheele – Popconcert
Zing, dans en rock mee met Dirk Scheele tijdens zijn vrolijke Popconcert bij Muziekgebouw Eindhoven!
Sinterklaasjournaal
Het Sinterklaasjournaal met Merel Westrik, dagelijks om 18:00 uur!
Glow Eindhoven
’s Werelds grootste internationale lichtkunstfestival GLOW is een feest voor je iedereen!