Roeien in Eindhoven
Roeien doe je bij de Eindhovense Roeivereniging Beatrix!
Sportief en uitdagend tegelijk dat is roeien. Bij de Eindhovense Roeivereniging Beatrix zijn ze opzoek naar slimme jongens en stoere meiden vanaf 10 jaar.
Je wordt individueel of samen met anderen, door ervaren roeiers gecoacht. Ze doen hun uiterste best om het je naar de zin te maken op sportief gebied en pleizer te beleven aan het roeien.
De eerste 8 lessen kosten € 50. Je kunt daarna altijd beslissen of je ermee door gaat.
Voor meer informatie over de Eindhovense Roeivereniging Beatrix klik op de roze button. Hierdoor ga je naar hun site!
Tip: Wij hebben nog meer watersporten voor je op een rijtje gezet!
Eindhovense Roeivereniging Beatrix
Kanaaldijk-Noord 61
5642 JA Eindhoven
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste terrasjes, lekker eten en buitenspelen met kids.
Zodra we de eerste zonnestralen voelen en de temperatuur iets omhoog gaat, zoeken we allemaal een fijn plekje om een drankje te drinken en waar de kids zich heerlijk kunnen vermaken.Wij hebben een paar restaurants met terras en een speeltuin voor je op een rijtje gezet in Eindhoven en omgeving. Dat wordt genieten!
13x zwemmen, strand, spelen en genieten.
Bij ons thuis zijn ze gek op zwemmen en dan waar ze ook lekker kunnen spelen. Zandkastelen bouwen, modder maken en gewoon lekker klooien met schepjes en emmertjes. We wisselen vaak af van een speeltuin met een zwembad of een fijn strandje.
Fijne zomertips voor toffe familie-uitjes in Noord-Brabant!
Ook zo'n zin in de zomer met afwisselende uitstapjes? In Brabant valt er deze zomer van alles te beleven. Trek erop uit in de prachtige natuur, ga voor een actief uitje, een verrassende museum of ontdek de gezellige steden. Wij verzamelden hele toffe tips voor je.