Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Gymnastiek Vereniging Ars

Gymnastiek Vereniging Ars een gezellige club van 3 tot 80 jaar!

Vind jij het leuk om te springen, te rollen, te balanceren en te zwaaien? Vind je het leuk om te gymmen?

Dan zijn hun lessen iets voor jou. De les bestaat uit een korte warming-up met rek en strekoefeningen om de spieren wat losser en leniger te maken. Daarna ga je oefenen op verschillende toestellen o.a. balk, brug, vloer en sprong om het turnen onder de knie te krijgen.

In de lessen krijg je turnles van een hoofdleiding met de benodigde opleiding en ervaring, met daarnaast meerdere hulpleiding die je helpen om jouw turnles superleuk en leerzaam te maken. Het recreatieve karakter van de lessen komt naar voren in de manier waarop de verschillende oefeningen worden aangeboden aan de kinderen.

Het belangrijkste is dat de kinderen plezier hebben in het bewegen en het turnen samen oefenen met elkaar. Dit wordt aangeboden op een speelse manier. De sport is erg divers en dat maakt het turnen ook zo leuk!

Na afloop wordt er meestal een leuk spelletje gedaan

Aan het einde van het jaar, worden vanuit de vereniging de clubkampioenschappen georganiseerd. Dit is een ‘wedstrijd’ op recreatieniveau om te laten zien aan je vriendjes, vriendinnetjes en familie wat je allemaal hebt geleerd in de lessen het afgelopen jaar.

Lijkt het je leuk om een keer te komen kijken of mee te doen? Dat mag, je krijgt bij hun namelijk twee gratis proeflessen. Zij hebben kleuterlessen voor kinderen van 3 tot 5 jaar en meisjes recreatie lessen voor meiden van 6 tot 18 jaar.

Klik voor meer info op de roze button.

Tip: Binnenkort jarig? Check ons kinderfeestjes overzicht eens!

Gymnastiek Vereniging ARS

Topaasring 46

5629 GD Eindhoven

Mail direct

Mail direct naar Gymnastiek Vereniging ARS

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Leuke activiteiten in het Mediamuseum in Hilversum

All You Can Eid: een warme serie voor gezinnen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Wandeling met fijne boscafés en speeltuinen

Heerlijk naar buiten om te ontspannen. Ontdek deze fijne plekken, ze liggen midden in de natuur in de regio van Eindhoven. Je krijgt gewoon zin in een wandeling. Dat is genieten.

21x zo versla je de winterdip!

Met deze vrolijke activiteiten gaan jullie lachend de donkere dagen door. Nu alleen nog wachten op die glimlach, schaterlach of slappe lach!

7 x toffe binnenspeeltuinen in Noord-Limburg

Ook in Noord-Limburg heb je echt leuke binnenspeeltuinen waar je helemaal los kunt gaan.

13 pareltjes in de Maashorst

Zijn jullie al bekend met De Maashorst, hét oergebied van Brabant? In dit natuurgebied kun je samen met de kids urenlang heerlijk klimmen, klauteren en ravotten. Het is een veelzijdige natuurparel, die je op verschillende manieren kunt ontdekken. Ook zijn er tal van toffe hotspots voor een lekker hapje en drankje. Ook nieuwsgierig geworden? Ontdek hier onze tips voor 13 pareltjes in De Maashorst.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief