Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

HC Oranje-Rood

Hockey is leuk, hockey is een teamsport en is er voor iedereen. Vooral voor kinderen vanaf 4,5 jaar!

HC Oranje-Rood heeft een speciaal programma ontwikkeld om kinderen kennis te laten maken met de hockeysport en ze vooral heel veel plezier te laten hebben. Motto: sporten moet vooral leuk zijn. 

HC Oranje-Rood is daarnaast een club die speelt op het hoogste niveau. Wat je kind ook wil of kan, bij Oranje-Rood zit je goed!

Er wordt gewerkt met een speciaal Team Jongste Jeugd, dat kinderen begeleidt en erop toe ziet dat iedereen zoveel mogelijk plezier in de hockeysport heeft. Natuurlijk gaat het ook om het bijbrengen van alle hockey-spelvormen en ontwikkeling op techniek en motoriek. 

Vanaf 4,5 jaar kun je bij Munkey en Funkey. Kom vooral een keertje kijken en neem een vriendje mee!

Voor inschrijven, opgeven, informatie en prijzen van lidmaatschap, klik je door naar de site via de roze button!

Wil je weten welke sporten je nog meer kunt doen? In een team, met een bal, of iets anders; wij hebben dat allemaal onder sportclubs voor je op een rijtje gezet!

HC Oranje-Rood

Charles Roelslaan 7A

5644 HX Eindhoven

Mail direct

Mail direct naar HC Oranje-Rood

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

GRATIS mini-zine vol inspiratie voor Pasen

Nu tot 25% korting bij RCN vakantieparken

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste speeltuinen in en om Eindhoven.

Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste speeltuinen in de omgeving van Eindhoven, waar kinderen hun eindeloze energie lekker kwijt kunnen. We klommen, gleden en draaiden heel wat af. Urenlang speelplezier gegarandeerd!

De leukste buitenspeeltuinen van Noord-Limburg vind je hier op Kidsproof Eindhoven

Deze 7 toffe buitenspeeltuinen liggen in Noord-Limburg. Iets buiten Eindhoven maar zeker de moeite waard. De kids zullen hier heel veel speelplezier beleven. Check vooraf altijd even de site van de speeltuin met de actuele openingstijden.

De leukste terrasjes, lekker eten en buitenspelen met kids.

Zodra we de eerste zonnestralen voelen en de temperatuur iets omhoog gaat, zoeken we allemaal een fijn plekje om een drankje te drinken en waar de kids zich heerlijk kunnen vermaken. 
Wij hebben een paar restaurants met terras en een speeltuin voor je op een rijtje gezet in Eindhoven en omgeving. Dat wordt genieten!

Naar de boerderij!

Wat is het toch fijn om naar de boerderij te gaan. Tussen de koeien, biggetjes, geitjes en meer leuke beesten, het echte boerenleven te ervaren samen met je kids. Hier vind je een aantal toffe boerderijen in de regio Eindhoven en Noord-Limburg.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief