Hockeyclub HOD
Bij HOD kun je op verschillende niveaus hockeyen, van hoog tot laag!
HOD bestaat al hartstikke lang en heeft ongeveer 1100 enthousiaste leden. Vanaf 6 jaar kun je echt lid worden, maar vanaf 4 jaar kun je al aan de gang met stick en bal (Funkey). De club heeft 3 semi-water kunstgrasvelden en 1 full-water kunstgrasveld.
Met hockey kun je beginnen als je 4 bent. Speciaal voor de allerkleinsten is er Funkey. Fun in goed leren bewegen staat centraal. Vanaf 6-7 jaar zijn er de Benjamins. Ook hier leer je op speelse wijze hockeyen. Je traint 1 keer per week en speelt geen competitie. Vanaf 8 jaar mag je deelnemen aan competitiewedstrijden.
Je mag eerst proeflid worden, je traint dan 3 keer mee, voordat je besluit om eventueel lid te worden.
Voor al deze informatie verwijzen wij je graag naar de website van deze gezellige hockeyvereniging in Valkenswaard.
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)
Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!
Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!
11x dieren knutselen met bladeren
In het bos, op straat of in het park… Buiten vind je de mooiste bladeren op de grond. Vooral in de herfst, als de bladeren oranje, geel of rood kleuren, barst het van de prachtige exemplaren. Leuk om thuis mee te knutselen! Met deze 11 makkelijke knutselideeën tover je bladeren om tot grappige dieren.