Valkenswaard Zwemlessen ABC
Pijlsnel je zwemdiploma’s halen is nog nooit zo leuk geweest.
Het verwarmde zwembad bij Health & Sports Club Valkencourt (temperatuur rond de 30 graden) is uitermate geschikt voor babyzwemmen, peuterzwemmen en zwemlessen voor diploma A, B of C. Deze lessen worden allemaal verzorgd door professionele zweminstructeurs.
Zij bieden voor kinderen vanaf 4 ½ jaar een uniek zwemplan. Kenmerkend voor dit zwemplan is de intensieve begeleiding in groepen van maximaal 3 kinderen per groep. Met dit unieke zwemplan is het mogelijk om binnen 10 maanden het A diploma te halen en in 14 maanden het ABC diploma.
Mail voor informatie zwemles@valkencourt.nl of bel 040-2041885
Klik voor nog meer info op de roze button.
Health & Sports Club Valkencourt
Pastoor Heerkensdreef 15
5552 BG Valkenswaard
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste terrasjes, lekker eten en buitenspelen met kids.
Zodra we de eerste zonnestralen voelen en de temperatuur iets omhoog gaat, zoeken we allemaal een fijn plekje om een drankje te drinken en waar de kids zich heerlijk kunnen vermaken.Wij hebben een paar restaurants met terras en een speeltuin voor je op een rijtje gezet in Eindhoven en omgeving. Dat wordt genieten!
4 heerlijke originele recepten voor Pasen
Binnenkort is het weer Pasen en dat betekent natuurlijk genieten van een heerlijk zelf gemaakt paasontbijt of een gezellige Paasbrunch. Zoek je nog een leuk receptje dat je kan maken voor het het Paasontbijt of kun je nog wel wat inspiratie gebruiken voor de Paasbrunch?
De leukste speeltuinen in en om Eindhoven.
Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste speeltuinen in de omgeving van Eindhoven, waar kinderen hun eindeloze energie lekker kwijt kunnen. We klommen, gleden en draaiden heel wat af. Urenlang speelplezier gegarandeerd!