PSV Honk- Softbalvereniging
Honk- en Softbal en stoer en flitsend spel voor jongens en meisjes!
Een stoer en flitsend spel voor jongens en meisjes vanaf 6 jaar!
De jongere spelers beginnen met Bee Ball. Door kleine teams en eenvoudige spelregels worden kinderen volledig in het spel betrokken en zijn ze volop in beweging. Door het spelen van Bee Ball raken de kinderen snel vertrouwd met het slaan, gooien en vangen.
Lijkt het jou ook eens leuk te honk-of softballen? Kom dan gerust een keertje kijken tijdens de training of wedstrijden. Doe een aantal keer gratis mee bij de trainingen voordat je een beslissing neemt.
Je bent altijd welkom!
Ben je ook zo enthousiast? Voor meer informatie klik op de roze button.
PSV Honk- Softbal vereniging
Roostenlaan 307C
5644 BR Eindhoven
Mail direct
Toon op kaart
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste speeltuinen in en om Eindhoven.
Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste speeltuinen in de omgeving van Eindhoven, waar kinderen hun eindeloze energie lekker kwijt kunnen. We klommen, gleden en draaiden heel wat af. Urenlang speelplezier gegarandeerd!
De leukste terrasjes, lekker eten en buitenspelen met kids.
Zodra we de eerste zonnestralen voelen en de temperatuur iets omhoog gaat, zoeken we allemaal een fijn plekje om een drankje te drinken en waar de kids zich heerlijk kunnen vermaken.Wij hebben een paar restaurants met terras en een speeltuin voor je op een rijtje gezet in Eindhoven en omgeving. Dat wordt genieten!
Naar de boerderij!
Wat is het toch fijn om naar de boerderij te gaan. Tussen de koeien, biggetjes, geitjes en meer leuke beesten, het echte boerenleven te ervaren samen met je kids. Hier vind je een aantal toffe boerderijen in de regio Eindhoven en Noord-Limburg.