Rugby Club Eindhoven
Bij Rugby Club Eindhoven is er voor iedereen een plekje!
Rugby speel je bij Rugby Club Eindhoven. Een Club gelegen op het mooie sportcomplex Eindhoven Noord. Een Club waar je je meteen welkom voelt.
Je kunt al instromen van 4 jaar bij de Guppen. Daar leer je op sportieve manier de basisbeginselen van het Rugby. Na de Guppen stroom je door naar de Benjamins. Dit zijn groepen van kinderen van 9 en 10 jaar. Daarna kom je bij de Mini’s. Dan ben je 11 en 12 jaar.
De trainers geven les op een super enthousiaste en plezierige manier. Meisjes en jongens zijn welkom!
Neem eens een kijkje op hun site. Dit doe je door op de roze button te klikken.
Tip: We hebben een heel mooi overzicht voor je gemaakt van sportverenigingen in en om Eindhoven!
Rugby Club Eindhoven
Vijfkamplaan 31
5624 EB Eindhoven
Toon op kaart
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
11x De leukste pluktuinen in Noord-Brabant
Wat superleuk is om te doen samen met je kids, is fruit of bloemen plukken. Lekker wandelen en kletsen door de natuur en ondertussen de mooiste bloemen of het lekkerste fruit plukken. Meestal is er bij de pluktuin ook een terras waar je heerlijk kunt genieten van een cappuccino of limonade. Vaak zijn er ook dieren, speeltoestellen en andere activiteiten waar kinderen heel blij van worden.Wij hebben een heel handig overzicht gemaakt van pluktuinen in Noord-Brabant.
Wandeling met fijne boscafés en speeltuinen
Heerlijk naar buiten om te ontspannen. Ontdek deze fijne plekken, ze liggen midden in de natuur in de regio van Eindhoven. Je krijgt gewoon zin in een wandeling. Dat is genieten.