
Ponyrijden
Ben jij ook gek op Pony´s? Vanaf groep 3 kan je al lessen volgen bij Bergemo in Heijen, Noord-Limburg.
Zit jij al in groep 3? Vanaf deze leeftijd kun je bij Bergemo introductielessen van 30 minuten volgen. Hier leer je nóg meer over ponyrijden! In privé-verband (max. 3 deelnemers) zullen de eerste stappen van het ponyrijden worden geleerd. Na ongeveer vijf introductielessen kun je in overleg overstappen naar een doorstroomles. De introductielessen kunnen op bijna iedere doordeweekse dag ingepland worden.
De doorstroomles is een les voor kinderen die al een aantal lessen hebben gehad en zich al redelijk vertrouwd voelen op de pony. In de doorstroomles leer je stappen, draven, galopperen en je leert de basis manegefiguren. Er wordt aandacht besteed aan theoretische kennis zoals het poetsen en zadelen.
Wil je meer informatie over het ponyrijden? Klik dan op de roze button om naar de website van Bergemo te gaan.
Tip: Op zoek naar een leuk kinderfeestje? Op kidsproof vind je leukste kinderfeestjes in en om Eindhoven!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Eropuit in België, net over de grens bij Eindhoven
Wat zijn nou de leukste uitjes in België? Voor avontuur, plezier, actie, zwemmen, spelen en natuur voor het hele gezin! Ik geef je de parels.
Toffe zomervakantie uitjes
Ja, de zomervakantie ligt voor ons! Zes weken zijn de kinderen lekker vrij en is er zoveel te beleven in onze regio. We hebben superleuke eropuit tips voor je op een rijtje gezet. Nu nog even je favoriete uitjes kiezen! Lees gauw verder!
Leuke tips voor de zomervakantie in en om Eindhoven
Yeah, het is bijna zomervakantie! Wij hebben voor jou de leukste uitjes in Eindhoven en omgeving op een rijtje gezet! Heel veel plezier!