Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Muziekles

Wil je graag met plezier viool, piano of blokfluit leren spelen?

Het maakt niet uit hoe oud je bent: je bent welkom op Heidi’s muziekschool.

De lessen zijn individueel, duren een half uur en worden in het centrum van Heeze gegeven. Je kunt tijdens het gehele jaar instappen of stoppen. Er zijn leerzame en gezellige voorspeelmomenten waarbij de leerlingen elkaar inspireren om verder te willen leren.

Als ouders ook een instrument bespelen, is het uiteraard mogelijk om samen met je vader of moeder op te treden tijdens zo’n moment!

Weet jij nog niet welk instrument je wilt kiezen of wil je zelf componeren? Ben je nog een beetje jong maar wil je tóch al beginnen?

Kijk dàn eens bij Heidi’s muzieklab.

Nog meer info vind je op de site. klik hiervoor opde roze button.

Heb jij je al ingeschreven voor onze nieuwsbrief? Ontvang de laatste tips in je mailbox!

Heidi's musiekschool

Mail direct

Mail direct naar Heidi's musiekschool

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier

Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg

Uitgelicht

Tip: leuke musicallessen

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

6 x fijne buitenzwembaden en strandjes in Noord-Limburg

Met een heerlijke lange zomer voor de boeg hebben we ook 7 verkoelende plekjes in Noord-Limburg voor je op een rij gezet. Waar je heerlijk kunt spelen op het strand, zwemmen in een openluchtzwembad, sommige hebben zelf een speeltuin erbij. Ken jij ze allemaal al?

8 leuke strandspelletjes

Natuurlijk, met een emmer en een schep kunnen veel kinderen zich prima vermaken, maar met deze spelletjes wordt je stranddagje net even anders!

Waterspelletjes voor een warme dag!

Wauw... wat is het heerlijk weer! Lekker spelen met water werkt altijd goed en er zijn heel veel mogelijkheden. Wij hebben zes leuke waterspelletjes voor je op een rijtje gezet!

13x zwemmen, strand, spelen en genieten.

Bij ons thuis zijn ze gek op zwemmen en dan waar ze ook lekker kunnen spelen. Zandkastelen bouwen, modder maken en gewoon lekker klooien met schepjes en emmertjes. We wisselen vaak af van een speeltuin met een zwembad of een fijn strandje.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief