Brasserie Gezellig
Brabantse gezelligheid in deze brasserie met speeltuin en midgetgolfbaan!
Superleuk en kindvriendelijk restaurant vlakbij Eindhoven. Er is een speeltuin, een midgetgolfbaan en een heerlijk terras! Terwijl je ouders genieten van een hapje en een drankje, kunnen zij jou zien spelen in de speeltuin. Gierend van de kabelbaan, de glijbaan, op de schommels of op het springkussen. Super toffe locatie!
De bediening is goed, er is voldoende parkeergelegenheid, maar met de fiets komen is zeker een aanrader, want de omgeving is prachtig. Genieten mét kids hier in Leende! Ben je al iets ouder? Loop eerst een rondje midgetgolf en ga daarna lekker lunchen met je ouders.
Er zijn ook mogelijkheden om je kinderfeestje hier te vieren, vraag naar de mogelijkheden! Dat gaat via de roze button.
Tip: wij hebben een heleboel kindvriendelijke locaties voor je verzameld. Check het overzicht!
Brasserie Gezellig
Langstraat 8
5595 AA Leende
Openingstijden
Dinsdag gesloten.Maandag, woensdag, donderdag, vrijdag en zaterdag geopend vanaf 11.30 uur.
Zondag geopend vanaf 10.00 uur.
Toon op kaart
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Fijne zomertips voor toffe familie-uitjes in Noord-Brabant!
Ook zo'n zin in de zomer met afwisselende uitstapjes? In Brabant valt er deze zomer van alles te beleven. Trek erop uit in de prachtige natuur, ga voor een actief uitje, een verrassende museum of ontdek de gezellige steden. Wij verzamelden hele toffe tips voor je.
Samen met je kids de bomen in bij de Fun Forest klimbossen
Zijn jouw kinderen dol op klimmen, klauteren en een beetje gezonde spanning? Dan hebben wij een superleuke tip! Wij gingen op avontuur bij een klimbos van Fun Forest en heel eerlijk... wij hadden niet verwacht dat we zóveel zouden lachen. En het gaf een flinke boost aan ons zelfvertrouwen.
Leuke tips voor de zomervakantie in en om Eindhoven
Yeah, het is zomervakantie! Wij hebben voor jou de leukste uitjes in Eindhoven en omgeving op een rijtje gezet! Heel veel plezier!