Brasserie Gezellig
Brabantse gezelligheid in deze brasserie met speeltuin en midgetgolfbaan!
Superleuk en kindvriendelijk restaurant vlakbij Eindhoven. Er is een speeltuin, een midgetgolfbaan en een heerlijk terras! Terwijl je ouders genieten van een hapje en een drankje, kunnen zij jou zien spelen in de speeltuin. Gierend van de kabelbaan, de glijbaan, op de schommels of op het springkussen. Super toffe locatie!
De bediening is goed, er is voldoende parkeergelegenheid, maar met de fiets komen is zeker een aanrader, want de omgeving is prachtig. Genieten mét kids hier in Leende! Ben je al iets ouder? Loop eerst een rondje midgetgolf en ga daarna lekker lunchen met je ouders.
Er zijn ook mogelijkheden om je kinderfeestje hier te vieren, vraag naar de mogelijkheden! Dat gaat via de roze button.
Tip: wij hebben een heleboel kindvriendelijke locaties voor je verzameld. Check het overzicht!
Brasserie Gezellig
Langstraat 8
5595 AA Leende
Openingstijden
Dinsdag gesloten.Maandag, woensdag, donderdag, vrijdag en zaterdag geopend vanaf 11.30 uur.
Zondag geopend vanaf 10.00 uur.
Toon op kaart
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
3x Tie dye shirt maken!
Heeft jouw dochter al gevraagd naar het "tie dye en"? Bij ons gaat het nergens anders meer over! Loïs (12 jaar) legt stap voor stap uit hoe je dit kunt doen samen met je dochter of zoon. Lees je mee?
10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland
WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).