De Leemer Hoef
Heerlijk eten met het hele gezin? De Leemer Hoef is echt een aanrader! Én kindvriendelijk!
Deze eeuwenoude boerderij omarmt je meteen bij binnenkomst. Heerlijk eten buiten de deur in een unieke setting en Brabants sfeertje.
Maandag en dinsdag zijn ze gesloten. De andere dagen geopend vanaf 12:00 uur.
Voor een heerlijke, ontspannen en gezellige lunch of heerlijk diner is de Leemer Hoef in Waalre écht een aanrader op een prachtige plek.
Voor meer informatie check de website. Dit doe je door op de roze button te klikken.
Tip: Lees jij onze nieuwsbrief al? Regelmatig tips zoals ‘kindvriendelijk uit eten waar doe je dat’ in je mailbox!
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x De Leukste Natuurspeeltuin in Noord-Brabant
Naar de speeltuin met de kids is altijd een goed idee! Wij hebben een overzicht gemaakt van de leukste natuurspeeltuinen in de Provincie Noord-Brabant!
7 x toffe binnenspeeltuinen in Noord-Limburg
Ook in Noord-Limburg heb je echt leuke binnenspeeltuinen waar je helemaal los kunt gaan.
Wandeling met fijne boscafés en speeltuinen
Heerlijk naar buiten om te ontspannen. Ontdek deze fijne plekken, ze liggen midden in de natuur in de regio van Eindhoven. Je krijgt gewoon zin in een wandeling. Dat is genieten.