Joe Mann Paviljoen
Lekker lunchen in de bossen van Best!
Heerlijk lunchen in de bossen tussen Best en Son en Breugel. Dat kan bij Joe Mann Paviljoen. Heerlijk na een fietstocht, wandeling of gewoon voor je rust.
Neem plaats op het fijne terras of binnen en geniet van de lunch. Lekkere uitsmijters, tosti’s, verse soep en nog veel meer. Maar ook voor een heerlijke kop koffie of bittergarnituur ben je welkom.
Klik op de roze button voor meer informatie over Joe Mann Paviljoen in Best.
Tip: Binnenkort jarig? Wij hebben een heel handig overzicht gemaakt van heel veel leuke kinderfeestjes!
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste buitenspeeltuinen van Noord-Limburg vind je hier op Kidsproof Eindhoven
Deze 7 toffe buitenspeeltuinen liggen in Noord-Limburg. Iets buiten Eindhoven maar zeker de moeite waard. De kids zullen hier heel veel speelplezier beleven. Check vooraf altijd even de site van de speeltuin met de actuele openingstijden.
Bouwen, programmeren en robots maken bij Bricks & Robots
Is jouw kind gek op LEGO®, techniek en alles wat beweegt? Dan hebben we een leuke tip voor nieuwsgierige kids! Bij Bricks & Robots in Eindhoven duiken kinderen in de wereld van robotica, technologie en programmeren. Geen ingewikkelde theorie, maar vooral lekker zelf aan de slag!
4x trakteren op een unicorn
Razend populair, de unicorn. Daarom deze unicorn-traktaties, leuk om met je verjaardag uit te delen. In de klas of gewoon thuis. Ze zien er mooi uit, zijn ook nog eens ontzettend lekker en nummer 1 is ook nog eens helemaal trakatie-beleid proof!