De Proeftuin
Na appels plukken of een speurtocht door de boomgaard een heerlijke pannenkoek!
De Philips Fruittuin is ooit opgericht door Anton Philips als werkverschaffingsproject. Het is een boomgaard van 12 hectare met appel-, peren- en pruimenbomen.
Bij Pannenkoekenhuis De Proeftuin eet je pannenkoeken met een schitterend uitzicht over de boomgaard. Middenin de stad en toch in het groen!
Aan je kids is zeker gedacht met een tv/speelhoek met kleurplaten! De Philips Fruittuin is ook een prima startpunt voor wandelingen en fietsroutes in Het Groene Woud. Dus voor of na een activiteit heerlijk aanschuiven hier vinden wij een uitstekend idee! Er is ook een groot en zonnig terras!
Via de roze button kom je op de site. Je komt hier ook van alles te weten over de Philips Fruittuin en wat je daar allemaal kunt doen.
Tip: Wij hebben alle lekkere, fijne en kindvriendelijke hotspots voor je verzameld in een handig overzicht!
Pannenkoekenhuis de Proeftuin
Oirschotsedijk 14a
5651 GC Eindhoven
Openingstijden
Voor actuele openingstijden verwijzen we je naar de site.Toon op kaart
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
13x zwemmen, strand, spelen en genieten.
Bij ons thuis zijn ze gek op zwemmen en dan waar ze ook lekker kunnen spelen. Zandkastelen bouwen, modder maken en gewoon lekker klooien met schepjes en emmertjes. We wisselen vaak af van een speeltuin met een zwembad of een fijn strandje.
Leuke tips voor de zomervakantie in en om Eindhoven
Yeah, het is bijna zomervakantie! Wij hebben voor jou de leukste uitjes in Eindhoven en omgeving op een rijtje gezet! Heel veel plezier!
Fijne zomertips voor toffe familie-uitjes in Noord-Brabant!
Ook zo'n zin in de zomer met afwisselende uitstapjes? In Brabant valt er deze zomer van alles te beleven. Trek erop uit in de prachtige natuur, ga voor een actief uitje, een verrassende museum of ontdek de gezellige steden. Wij verzamelden hele toffe tips voor je.