Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Proeftuin

Na appels plukken of een speurtocht door de boomgaard een heerlijke pannenkoek!

De Philips Fruittuin is ooit opgericht door Anton Philips als werkverschaffingsproject. Het is een boomgaard van 12 hectare met appel-, peren- en pruimenbomen.

Bij Pannenkoekenhuis De Proeftuin eet je pannenkoeken met een schitterend uitzicht over de boomgaard. Middenin de stad en toch in het groen!

Aan je kids is zeker gedacht met een tv/speelhoek met kleurplaten! De Philips Fruittuin is ook een prima startpunt voor wandelingen en fietsroutes in Het Groene Woud. Dus voor of na een activiteit heerlijk aanschuiven hier vinden wij een uitstekend idee! Er is ook een groot en zonnig terras!

Via de roze button kom je op de site. Je komt hier ook van alles te weten over de Philips Fruittuin en wat je daar allemaal kunt doen. 

Tip: Wij hebben alle lekkere, fijne en kindvriendelijke hotspots voor je verzameld in een handig overzicht!

Pannenkoekenhuis de Proeftuin

Oirschotsedijk 14a

5651 GC Eindhoven

Openingstijden Voor actuele openingstijden verwijzen we je naar de site.
Mail direct

Mail direct naar Pannenkoekenhuis de Proeftuin

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Heerlijke ijssalons in Eindhoven en omgeving.

Het zal je niet verbazen maar mijn kids zijn echt dol op ijs. En wij natuurlijk ook. Het is voor ons dan ook geen straf om de lekkerste ijssalons te ontdekken

De leukste terrasjes, lekker eten en buitenspelen met kids.

Zodra we de eerste zonnestralen voelen en de temperatuur iets omhoog gaat, zoeken we allemaal een fijn plekje om een drankje te drinken en waar de kids zich heerlijk kunnen vermaken. 
Wij hebben een paar restaurants met terras en een speeltuin voor je op een rijtje gezet in Eindhoven en omgeving. Dat wordt genieten!

De leukste speeltuinen in en om Eindhoven.

Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste speeltuinen in de omgeving van Eindhoven, waar kinderen hun eindeloze energie lekker kwijt kunnen. We klommen, gleden en draaiden heel wat af. Urenlang speelplezier gegarandeerd!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief