
Paviljoen Op Noord
Op een super locatie in Woensel-Noord ligt Paviljoen Op Noord voor ontspanning of iets actiefs!
Het paviljoen en ruime terras is de ideale plek om even lekker te ontspannen na een potje midgetgolf of een spannnende klim in het hoogteparcours. Lekkere koffie, verse muntthee, een verkoelend ijsje, een heerlijke menukaart of samen je eigen pizza bakken. Kortom een ruim aanbod bij Paviljoen Op Noord.
De kinderen kunnen zich prima vermaken op het speelplein met kunstgrasveldjes, kindervermaak en en een wieler- en loopbaan.
Tevens biedt Op Noord een zeer breed assortiment van uitjes aan. Geschikt voor alle leeftijden. Klimmen en Klauteren, Boogschieten, Kratstapelen, Bbqen, Katapult bouwen en nog zo veel meer leuks.
Ga naar de website voor nog meer informatie. Klik hiervoor op de roze button.
Tip: Wist je dat wij ook super leuke kinderfeestjes hebben verzameld? Check onze kinderfeestjes site eens!
Meer inspiratie


Speelpark Klein Zwitserland
Een dag vol speel plezier beleef je in Speelpark Klein Zwitserland in Tegelen, Noord-Limburg!
You Jump Eindhoven
Jumpen, rennen en vliegen bij dit grote en gave trampolinepark in Eindhoven
Fun Forest Venlo
Een unieke, fun en actieve beleving is klimmen bij Fun Forest Venlo, Noord-Limburg.Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste speeltuinen in en om Eindhoven.
Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste speeltuinen in de omgeving van Eindhoven, waar kinderen hun eindeloze energie lekker kwijt kunnen. We klommen, gleden en draaiden heel wat af. Urenlang speelplezier gegarandeerd!
Eropuit in België, net over de grens bij Eindhoven
Wat zijn nou de leukste uitjes in België? Voor avontuur, plezier, actie, zwemmen, spelen en natuur voor het hele gezin! Ik geef je de parels.
11x De leukste pluktuinen in Noord-Brabant
Wat superleuk is om te doen samen met je kids, is fruit of bloemen plukken. Lekker wandelen en kletsen door de natuur en ondertussen de mooiste bloemen of het lekkerste fruit plukken. Meestal is er bij de pluktuin ook een terras waar je heerlijk kunt genieten van een cappuccino of limonade. Vaak zijn er ook dieren, speeltoestellen en andere activiteiten waar kinderen heel blij van worden.Wij hebben een heel handig overzicht gemaakt van pluktuinen in Noord-Brabant.

De leukste terrasjes, lekker eten en buitenspelen met kids.
Zodra we de eerste zonnestralen voelen en de temperatuur iets omhoog gaat, zoeken we allemaal een fijn plekje om een drankje te drinken en waar de kids zich heerlijk kunnen vermaken.Wij hebben een paar restaurants met terras en een speeltuin voor je op een rijtje gezet in Eindhoven en omgeving. Dat wordt genieten!