Tapperij De ZwaanTerug naar het overzicht

Bruisend en veelzijdig café voor jong en oud!
Dit café is gelegen aan de doorgaande weg, naast de ingang van Kasteel Heeze. Fijn startpunt, of uiteraard rustpunt, voor wandel- en fietsroutes. Binnen is het café sfeervol, buiten is een heerlijk terras. Neem lekker een stuk Heezer appeltaart of een warme wafel met kersen en slagroom, mmmm. 

Er kan hier geluncht of gedineerd worden. Een combinatie met een rondleiding in Kasteel Heeze is natuurlijk een super idee!

Via de roze button kom je op de website van deze mooie locatie! 

Tip: Voor nog meer heerlijke eettentjes of fijne spots op je fiets- of wandelroute, check ons overzicht. We hebben er een heleboel verzameld! 

Tapperij De Zwaan

Kapelstraat 23
5591 HC Heeze
Openingstijden Dagelijks geopend vanaf 10.00 uur.  Naar de website Direct mailen Telefoonnummer
Meer leuke tips

Blogs & filmpjesAlle blogs

Uitgelicht

Kerstwintercircus

Kerstwintercircus

Het is tijd voor de 51e editie van het Internationale Kerstwintercircus in het Parktheater. Van jongleurs tot trapeze-artiesten en van clowns tot evenwichtskunstenaars.
Wederom komen de beste en mooiste acts. Buiten de piste zijn er gezellige kraampjes.

Reserveer je ticket